Miele pirkėjo vadovas

Miele privalumai

"Miele" "CleanCover"

Už riebalų filtrų įdėtas "Miele CleanCover": vietoj aštrių metalinių briaunų ir elektrinių dalių – čia tik uždaras ir lygus paviršius. Jį itin lengva valyti ir jis apsaugo nuo sąlyčio su laidais ir variklio dalimis. "Miele" rūpinasi detalėmis – didesniam patogumui ir saugumui.

Nerūdijančiojo plieno riebalų filtras (10 sluoksnių)

"Miele" gartraukiuose įrengtas 10 sluoksnių metalinis riebalų filtras iš nerūdijančiojo plieno. Gaubtas ir filtro rėmas pagaminti iš kokybiško nerūdijančiojo plieno. Riebalų filtrą patogiai išplovus indaplovėje, jo spalva nesikeičia. Taigi "Miele" riebalų filtrai ilgą laiką išlaiko savo puikią išvaizdą.

"Silence"

Galios ir komforto kombinacija. Efektyvu ir ypatingai tylu. Ventiliatorius, dūmtraukis ir viryklės gaubtas padengti specialia izoliacine medžiaga. Todėl ryšys nenutrūksta net ir pasirinkus aukštą ištraukimo galią.

Dizaino įvairovė

"Miele" siūlo įvairių konstrukcijų funkcionalius gartraukius – pažangi technika, kuri įtiks net išrankiausiam vartotojui. "Miele" gartraukiai – tai individualūs akcentai, niekada neatrodantys įkyriai. Aiški forma, apgalvotas funkcionalumas ir nesenstantis dizainas.

Pagaminti rankomis Vokietijoje

Beveik visi "Miele" gartraukiai gaminami Arnsberge, "Miele" gamykloje, didžioji jų dalis yra rankų darbo. Kiekvienas gartraukis yra vienetinis. Kiekviename etape atliekamas kruopštus rankų darbas: lenkimas, virinimas ir šlifavimas. Darbuotojų užsidegimas, jų žinios, kūrybiškumas ir aukšta motyvacija yra lemiantys "Miele" vietos rinkoje veiksniai.

"Booster" lygio išjungimas

"Booster" funkcijai būdingas ypač galingas oro srautas, todėl ji skirta tik trumpalaikiam naudojimui, jei pvz., pridegus patiekalui, pajutote intensyvų svilėsių arba dūmų kvapą. "Booster" funkciją galima nustatyti taip, kad ventiliatorius po 5 minučių automatiškai persijungtų į 3 intensyvumo lygį. Taip išvengiama nereikalingų energijos sąnaudų.

EKO variklis

Bet kurio gartraukio "širdis" yra jo variklis. Dauguma "Miele" prietaisų yra su EKO varikliu, kurie, palyginti su įprastais varikliais, sutaupo net iki 70 % el. energijos. Jie ne tik veikia labai tyliai, bet ir ypatingai galingi – kaip visų kitų "Miele" gartraukių varikliai.

Filtro indikatorius

Jeigu Jūsų "Miele" gartraukių riebalų arba aktyvintosios anglies filtrai prisigėrę, apie tai pranešama raudonai spalva šviečiantis šviesos diodas. Tuomet būtina kuo greičiau išvalyti arba pakeisti filtrą. Gamykloje nustatytą filtrų naudojimo trukmę galima keisti individualiai: Riebalų filtro valymo rodinį galima programuoti 20, 30, 40 arba 50 val., o aktyvintosios anglies filtro rodinį galima programuoti 120, 180 arba 240 val.

Specialus papildomas veikimas

Automatinė ventiliatoriaus papildomo veikimo funkcija užtikrinta, kad būtų ištraukti visi garai ir kvapai, patalpos ore vis dar esantys baigus virti. Gartraukis automatiškai išsijungia po 5 arba 15 minučių.

Saugus stiklas (ESG)

"Miele" gartraukiai, kombinuoti iš stiklo ir nerūdijančiojo plieno, yra su vieno sluoksnio apsauginiu stiklu. Dūžio metu šis specialus stiklas dūžta į daug mažų, bet ne aštriabriaunių dalių. Matote: "Miele" rūpinasi Jūsų sauga, jeigu nutiktų kažkas nenumatyto.

Apsauginis išjungimas

Po 10 valandų gartraukis automatiškai išsijungia. Taip didžiausias saugumas užtikrinamas, net ir padarius valdymo klaidų.

Aukštos kokybės didelio galingumo ventiliatorius

"Miele" gartraukiai turi kokybiškus, iš dviejų pusių orą traukiančius radialinius ventiliatorius. Šie galingi agregatai bet kuriuo metu užtikrina aukštą oro kokybę ir pasižymi puikiomis išsiurbimo savybėmis. Nepaisant didelės galios, ventiliatoriai veikia maloniai tyliai.
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus, nes to reikia sklandžiam aptarnavimo internetu procesui. Daugiau apie slapukus galite sužinoti čia. Naršymą tęskite paspaudę mygtuką „SUTINKU“
SUTINKU