Ogmina
Nemokamas senos buitinės technikos išvežimas

Ogmina

2024-04-30

Nemokamas senos buitinės technikos išvežimas

Nemokamas senos buitinės technikos išvežimas visoje Lietuvoje

 

Jeigu įsigijote naują buitinę techniką ar tiesiog turite namuose prisikaupusių senų, niekam nebereikalingų šaldytuvų, skalbimo mašinų ar kitokių stambių prietaisų, galite užsisakyti nemokamą jų išvežimą iš bet kurios Lietuvos vietos. Beje, jeigu užsisakysite stambaus prietaiso išgabenimą, kartu su juo galėsite atiduoti ir visus nebereikalingus smulkius elektronikos prietaisus bei baterijas.

Užsisakyti nemokamą senos buitinės technikos išvežimą galima:

Šią paslaugą teikia „Man rūpi rytojus“, ji yra nemokama ir galima visoje Lietuvoje.

Visi seni buitinės technikos ar elektronikos įrenginiai, kuriuos iš gyventojų ar įmonių surenka „Man rūpi rytojus“ komanda, yra perduodami efektyviam ir saugiam sutvarkymui – paruošiami pakartotiniam naudojimui arba perdirbami, kad iš jų būtų išgauta kuo daugiau vertingų medžiagų naujų gaminių gamybai.

Kai nebereikalingi elektronikos prietaisai ar buitinė technika nėra perduoti tinkamiems atliekų tvarkytojams yra ne tik neišnaudojamas tokių atliekų potencialas, bet ir užteršiama aplinka. Jeigu prietaisas nukeliauja į sąvartyną ar atsiduria kur nors pamiškėje, iš jo gali pasklisti tiek žmonėms, tiek augalams ir gyvūnams pavojingų medžiagų.

Perdavę atitarnavusius prietaisus „Man rūpi rytojus“ komandai, galime prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo, išteklių taupymo ir klimato kaitos problemų sprendimo.

Daugiau informacijos: www.manrupirytojus.lt

Šioje svetainėje mes naudojame slapukus, nes to reikia sklandžiam aptarnavimo internetu procesui. Daugiau apie slapukus galite sužinoti čia. Naršymą tęskite paspaudę mygtuką „SUTINKU“
SUTINKU