Ogmina Verta žinoti Pasiūlymai
ORAL-B 30 dienų grąžinimo garantija

Pasiūlymai

2024-07-01

ORAL-B 30 dienų grąžinimo garantija

Išbandykite Oral-B gaminį* ir jeigu dėl kokių nors priežasčių gaminys netenkins Jūsų lūkesčių, mes siūlome galimybę jį grąžinti per 30 dienų nuo pirkimo datos ir atgauti sumokėtus pinigus.

Sąvokos

Akcijos organizatorius – įmonė „AbeStock AS”.

Pirkėjas – fizinis asmuo, isigijęs Oral-B gaminį iš sąrašo, esančio punkte nr. 1

1. Oral-B gaminiai dalyvaujantys akcijoje*:

Atnaujintą modelių, dalyvaujančių kampanijoje, sąrašą visada galite rasti tinklalapyje https://www.abestock.ee/lt/akcijos/Oral-B/

2. Akcijoje dalyvaujančius gaminius, įsigytus Lietuvos, Latvijos ir Estijos teritorijoje laikotarpiu nuo 2024.07.01. iki 2025.06.30, per 30 dienų nuo jų pirkimo datos galima grąžinti akcijos organizatoriui “AbeStock AS”, Mustjuure 9, Talinas, 10618, Estija, tel. +372 650 5555 (darbo dienomis nuo 9.00 iki 17.00), el. paštas: info@abestock.ee. Telefonas Lietuvoje +370 68239075 (darbo dienomis nuo 9.00 iki 17.00).

3. Data, į kurią atsižvelgiama prašant grąžinti pinigus už gaminį, siūlytą reklaminiu laikotarpiu, yra laikoma gaminio išsiuntimo atgal data, patvirtinta pašto ar logistikos bendrovės, jei gaminys grąžinamas paštu arba naudojantis logistikos bendrovės paslaugomis.

4. Kad už siūlomą gaminį būtų grąžinti pinigai, jis turi būti grąžintas akcijos organizatoriui pilnos komplektacijos, nesugadintas, originalioje pakuotėje.

5. Reikalaudami grąžinti pinigus, pirkėjas turi pateikti:

• Originalų pirkimo dokumentą, kuriame patvirtintas pirkimas ir nurodytas modelis bei kaina;

• Užpildytą reklaminės akcijos dalyvio anketą**.

6. Grąžinama ta pinigų suma, kuri buvo sumokėta už prekę ir yra nurodyta pirkimą patvirtinančiame dokumente. Pinigai yra pervedami į banko sąskaitą, kuri nurodyta anketoje**, per 30 dienų, skaičiuojant nuo tos dienos, kai gaminys buvo pristatytas akcijos organizatoriui.

7. Šiuo pasiūlymu gali naudotis tik fiziniai asmenys, kurie įsigijo Oral-B gaminį* asmeninėms reikmėms. Už gaminius, kurie buvo įsigyti turint tikslą juos perparduoti pinigai negrąžinami. Pinigų grąžinimo akcijoje tas pats asmuo turi teisę dalyvauti vieną kartą ir grąžinti tik vieną Oral-B gaminį. Asmuo dalyvavęs ankstesnėse pinigų grąžinimo akcijose jokio gaminio iš šios akcijos punkto nr. 1 grąžinti negali. Iš to paties adreso galima grąžinti tik vieną gaminį. Akcijos organizatorius neprivalo priimti produkto iš kito asmens, jeigu anksčiau iš to paties adreso jau buvo atliktas grąžinimas.

8. Akcijos organizatorius per 5 darbo dienas nuo siuntinio gavimo Jūs informuos, jeigu pinigų grąžinimui iškilo kliūčių, ir nurodys priežastį. Tokiu atveju, pirkėjas per 60 dienų, skaičiuojant nuo gaminio grąžinimo dienos, turės atsiimti gaminį savo sąskaita. Šiam laikotarpiui pasibaigus, akcijos organizatorius turi teisę disponuoti siuntiniu savo nuožiūra, o pirkėjas atsisako bet kokių pretenzijų akcijos operatoriui.

9. Jeigu anketoje** pateiktas adresas arba kontaktinė informacija yra neaiški ir su Jumis neįmanoma susisiekti, akcijos organizatorius saugos Jūsų siuntinį 60 (šešiasdešimt) kalendorinių dienų nuo gavimo datos, laukdamas siuntėjo užklausos. Šiam laikotarpiui pasibaigus, akcijos organizatorius turi teisę disponuoti siuntiniu savo nuožiūra, o pirkėjas atsisako bet kokių pretenzijų akcijos organizatoriui.

10. Kiekvienas pareiškėjas, prašantis grąžinti pinigus, yra pats atsakingas už siuntinio pristatymą paštu nevėluojant, taip pat už pasekmes pateikus ne visą ar neaiškią informaciją. Pašto kvitas, patvirtinantis, kad siuntinys buvo priimtas, nėra dokumentas, patvirtinantis, kad akcijos operatorius jį gavo.

11. Visi produktai, kuriuos akcijos operatorius gavo akcijos laikotarpiu, nuo jų gavimo momento yra jo nuosavybė. Išsiųsti atgal gaminiai yra gavėjo nuosavybė nuo išsiuntimo momento.

12. Pretenzijos, susijusios su pinigų sumos, atitinkančios gaminio kainą, grąžinimu, turi būti raštiškos ir siunčiamos akcijos organizatoriui adresu: “AbeStock AS”, Mustjuure 9, Talinas, 10618, Estija iki 2025.08.15.

13. Pretenzijos peržiūrimos per 30 dienų nuo gavimo dienos ir bus peržiūrėtos ne vėliau kaip iki 2025.08.30.

14. Šios sąlygos nepažeidžia jokių vartotojų teisių.

 

**Anketą galite rasti https://www.abestock.ee/wp-content/uploads/MBG_ORALB_kupon_LT.pdf

Šioje svetainėje mes naudojame slapukus, nes to reikia sklandžiam aptarnavimo internetu procesui. Daugiau apie slapukus galite sužinoti čia. Naršymą tęskite paspaudę mygtuką „SUTINKU“
SUTINKU