Ogmina
Didmeninė prekyba

Didmeninė prekyba

Norintiems pirkti  galime pasiūlyti platų asortimentą atstovaujamų ar platinamų prekinių ženklų gaminių iš savo sandėlių. Atstovaudami gamintojams, galime vykdyti ir specifinio poreikio ar kiekio individualius užsakymus. Nesvarbu, kas esate: prekybos centro tiekimo vadybininkas, nedidelės parduotuvėlės savininkas, architektas, projektuojantis virtuvės ir namų interjerą ar vykdote kitą komercinę veiklą – mes atsižvelgsime į individualias aplinkybes ir pasistengsime pateikti abipusiai priimtiną sprendimą. Parašykite mums savo el. pašto adresą ir mes su Jumis susisieksime.


Norintiems parduoti tikrai bus patrauklus platus mūsų realizavimo tinklas. Platinant prekes per mus, galite pasiekti tiek didžiuosius prekybos tinklus, tiek individualiai su klientais dirbančius architektus. Galime lanksčiai suderinti Jūsų produkcijos platinimui reikalingas sąlygas ar atstovauti Jūsų įmonės interesus Lietuvoje. Parašykite mums savo el. pašto adresą ir mes su Jumis susisieksime.

Užklausos forma
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus, nes to reikia sklandžiam aptarnavimo internetu procesui. Daugiau apie slapukus galite sužinoti čia. Naršymą tęskite paspaudę mygtuką „SUTINKU“
SUTINKU