Miele pirkėjo vadovas

Miele privalumai

Patentuotas "Miele" korio pavidalo būgnas

"Miele" tausojamasis būgnas pasižymi korio formos paviršiaus struktūra, todėl tarp būgno sienelės ir skalbinių susidaro plonas vandens sluoksnis. Skalbiniai juo švelniai slysta ir yra puikiai tausojami. Sumažintos vandens ištekėjimo angos poliruotais kraštais saugo Jūsų tekstilės gaminius, kad nesudarytų pūkų ir nebūtų ištraukta siūlų. Svetimkūniai, pavyzdžiui, sąvaržėlės ar liemenėlių lankeliai, daugiau nebepateks į pamuilių siurblį.

Emaliu padengta priekinė dalis

"Miele" - vienintelis buitinės technikos gamintojas, visų skalbyklių, džiovyklių ir skalbyklių-džiovyklių priekį dengiantis emale. Kokybiškas emalės sluoksnis yra atsparus įbrėžimams, korozijai, rūgščiai ir šarmui, jį lengva valyti, jis apsaugo spalvą.

"ProfiEco" variklis

"Miele" skalbyklėms būdingi itin galingi varikliai. "Miele" "ProfiEco" variklis ne tik labai ekonomiškas, bet ir tylus. Sunaudoja mažiau energijos, o kartu jis ilgaamžis. Efektyviam ir patogiam skalbimui metai iš metų.

Išbandyta 20 metų tarnavimo trukmė

Kad pateisintų aukščiausius kokybės reikalavimus, "Miele" sukurti prietaisai tikrinami sudėtinguose tęstiniuose bandymuose. Tokių bandymų metu prietaisai turi skalbti net iki 10 000 valandų. Bandymo metu atliekama apie 5 000 skirtingų programų. Skalbiant kasdien, tai atitinka apie 5 programas, vidutiniškai trunkančias apie 2 valandas, per savaitę – iš viso daugiau nei 20 metų.

Apsaugos nuo vandens garantija

"Miele" 20 metų suteikia apsaugą Jūsų namams, kuriuose naudojama vandens apsaugos sistema. Esate apdraustas nuo materialinės žalos, atsiradusios dėl vandens sistemos apsaugos gedimo. Pagal apsaugos nuo vandens garantijos sąlygas "Miele" dengia išlaidas dėl kilusios materialinės žalos. Sąlyga – prietaisas turi būti tinkamai prijungtas.

Dozavimas dangteliu

Su "Miele" dozavimo kapsulėmis patenkinsite specialius savo skalbinių poreikius. Įdėkite jas į minkšt. stalčiuką. Prietaisas automat. dozuoja jo turinį skalbimo proceso metu. Pasirinkite iš: 6 spec. skalbiklių (sportinei aprangai, pūkų užpildams, viršutiniams drabužiams, vilnai, šilkiniams audiniams, impregnavimui), 3 minkštiklių ("Aqua", "Nature", "Cocoon"), o tai pat "Booster" funkcija įsisenėjusiems nešvarumams.

"PowerWash 2.0"

"Miele" prietaisai su "PowerWash 2.0" funkcija užtikrina žemas energijos sąnaudas net esant mažam pakrovimui, o kartu jie net 40 proc. viršija A+++ energijos efektyvumo klasei taikomus reikalavimus. Paslaptis: Inovatyvi skalbimo technologija "Spin&Spray" užtikrins labai žemas vandens sąnaudas, todėl sumažės ir šiluminės energijos suvartojimas. Kartu pasiekiamos labai geros valom. savybės ir puikūs skalavimo rezultatai per trumpą programos trukmę (netgi skalbiant medvilnę "Eco" programa).

"QuickPowerWash"

Neįtikėtina – ideali švara trumpiau nei per 1 val. Su "QuickPowerWash" programa "Miele" pasiekia aukštą valymo efektyvumą per stebėtinai trumpą laiką.

"TwinDos"

Automatinis "TwinDos" dozavimas yra ne tik praktiškas, bet ir užtikrina nepriekaištingą švarą: su "UltraPhase" 1 ir 2 Jūsų prietaisas tampa geriausia skystos skalbimo priemonės dozavimo sistema. "TwinDos" dozuoja "UltraPhase" 1 ir 2 tam tikru skalbimo ciklo metu ir užtikrina optimalų rezultatą. "TwinDos" dozuoja taip tiksliai, kad, palyginę su rankiniu dozavimu, galėsite sutaupyti iki 30 % skalbimo priemonės.

"SteamCare"

Su "Miele" garų funkcija "SteamCare" dar skalbyklėje Jūsų tekstilės gaminiai bus švelniai ir efektyviai išlyginti! Įrodyta, kad tai padeda net iki 50 proc. sutrumpinti lyginimo trukmę1. Kai kurių tekstilės gaminių apskritai lyginti nebereikia. Naudojant lyginimo garais funkciją, Jūsų drabužiai kartu skalbiami ir lyginami. Su garų funkcija "Finish“ išlyginsite jau išskalbtus tekstilės gaminius.
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus, nes to reikia sklandžiam aptarnavimo internetu procesui. Daugiau apie slapukus galite sužinoti čia. Naršymą tęskite paspaudę mygtuką „SUTINKU“
SUTINKU