Miele pirkėjo vadovas

Miele privalumai

"EcoDry" technologija

"Miele" "EcoDry" technologija užtikrina mažas energijos sąnaudas ir trumpą džiovinimo trukmę. Efektyviai suderinti "Miele" filtrų sistema ir techninės priežiūros nereikalaujantis šilumokaitis neleidžia kauptis pūkeliams ir taip mažinti prietaiso našumą. "Miele" džiovyklės su šiluminiu siurbliu yra su "EcoDry" funkcija, kuri visą prietaiso naudojimo laiką užtikrina mažas sąnaudas.

"FragranceDos"

Iš "Miele" siūlomų 5 jausmingų skalbinių gaiviklio aromatų, džiovinimo metu galėsite išsirinkti savo mėgstamą. "Miele" aromatus kuria pietų Prancūzijoje net nuo 1871 metų gyvuojanti šeimos įmonė. Tenykščiai kvepalų kūrėjai patentuotu būdu išgauna net pačius vertingiausius aromatus. Maloniai gaivus ir natūralus, iki 4 savaičių išliekantis skalbinių aromatas.

"Perfect Dry"

Punktualus džiovinimas dėl kalkių jutiklio: Patentuota "Perfect Dry" sistema išdžiovins Jūsų skalbinius ""tiksliai į dešimtuką"" – net labai kietame vandenyje. Ši džiovyklių funkcija – išskirtinė. Juk kalkių kiekis vandenyje lemia likusios drėgmės matavimo, taigi ir džiovinimo rezultatus. "Perfect Dry" su kalkių jutikliu džiov. procesą nustato tiksliai pagal esamą kalkių kiekį vandenyje. Jūsų skalbiniai nei perdžiūs, nei liks drėgni. Visuomet pasiekiamas pageidaujamas sausumo laipsnis.

Energijos vartojimo efektyvumas

Džiovyklės taip pat gali tausoti aplinką: dauguma "Miele" džiovyklių su šiluminiu siurbliu pasiekia energijos vartojimo efektyvumo klasę A++. Prietaisai su itin efektyviu "Miele ProfiEco" varikliu ir reguliuojamu kompresoriumi veikia dar ekonomiškiau, tad priskiriami net A+++ energijos vartojimo efektyvumo klasei. Tai patinka Jūsų piniginei, o Jūs: džiovinate skalbinius be jokių sąžinės priekaištų.

Priežiūros nereikalaujantis šilumokaitis

"Miele" džiovyklėse su šiluminiu siurbliu šilumokaitį apsaugo efektyvi filtrų sistema, todėl jo taip pat nereikia papildomai valyti. Nustatytas žemas nuolatinis energijos sunaudojimas – visą prietaiso tarnavimo laiką.

Korio pavidalo būgnas

Dėl išskirtinės korėtos struktūros skalbiniai besisukančiame būgne pakeliami į viršų. Tada jie ilgokai plevena, laikomi karšto oro srauto, ir tolygiai išdžiovinami. Atskirų korių įdubose susidaro oro pūslelės, ant kurių skalbiniai švelniai nukrinta. Taigi Jūsų skalbiniai dar labiau tausojami, o išdžiovinti būna mažiau susiglamžę. Tada lyginti lengviau.

Emaliu padengta priekinė dalis

"Miele" yra vienintelis buitinių elektros prietaisų gamintojas, kuris emaliuoja visų skalbyklių, džiovyklių ir skalbyklių-džiovyklių priekines dalis. Kokybiškas emalės sluoksnis yra atsparus įbrėžimams, korozijai, rūgščiai ir šarmui, jį lengva valyti, jis apsaugo spalvą.

Išbandyta 20 metų tarnavimo trukmė

Kad pateisintų aukščiausius kokybės reikalavimus, "Miele" sukurti prietaisai tikrinami atliekant sudėtingus bandymus. Tokio bandymo metu prietaisai turi džiovinti net 7 500 valandų. Bandymo metu atliekama apie 5 000 skirtingų programų. Ir tai atitinka daugiau negu 20 metų, jei skalbtumėte kasdien, per savaitę naudodami 5, apie 1,5 val. trunkančias programas.

"WiFiConn@ct"

"Plug&Play"padės namuose prisijungti prie "Miele@mobile" taikomosios programos, naudojant "WiFi" kelvedį. Išnaudokite šiuos privalumus: "ShopConn@ct": Pranešimas apie "TwinDos" pripildymo lygį, greitas "UltraPhase 1" ir 2 užsakymas. Prietaisų veikimo rodymas: Patikimai informuos net kelionėje "Mobiler Webshop": Galimybė greitai užsisakyti "Miele" produktų net kelionėje: Taikomoji programa tiesiogiai susieta su "Miele" interneto parduotuve.

Džiovinimo asistentas

Jeigu nesate tikri, kokią džiovinimo programą rinktis, "Miele" pagalbininkas visada pasiruošęs padėti: nurodykite tekstilės gaminių rūšį ir pageidaujamą rezultatą. Galite rinktis labai greitą, ypatingai švelnų arba ypač taupiai energiją vartojantį džiovinimą. Prietaiso elektroninė sistema parinks tinkamiausią programą. O Jūs užsitikrinsite tobulą džiovinimo rezultatą. Iš tiesų.
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus, nes to reikia sklandžiam aptarnavimo internetu procesui. Daugiau apie slapukus galite sužinoti čia. Naršymą tęskite paspaudę mygtuką „SUTINKU“
SUTINKU