Miele pirkėjo vadovas

Miele privalumai

"MasterCool" – "MasterFresh"

Tausojantis laikymas suteikia aukščiausią malonumą. Reguliuojamos drėgmės stalčiuose "MasterCool" savo maisto produktus laikysite individualiai nustatytame klimate: Aušinimo temperatūra yra beveik 0 °C, oro drėgmė pritaikoma kiekvienos rūšies maisto produktams. Jūsų atsargos, labiausiai vaisiai ir daržovės, ilgiau išliks švieži.

Visiškai šviežias

Net iki 3 kartų ilgiau išliekantis šviežumas su "PerfectFresh". Produktų, kurie laikomi nuo 0 °C iki +3 °C temperatūros ribose (pvz., mėsos, žuvies ir daugumos pieno produktų), tinkamumo vartoti terminas pailgėja net keletą kartų. Jeigu šaldytuvas jau pilnas, vaisius ir daržoves galite sudėti į drėgnąjį stalčių, kuriame bus užtikrinta ne tik optimali oro drėgmė, bet ir ideali laikymo temperatūra. Tai padės išsaugoti produktų maistines medžiagas, konsistenciją ir, žinoma, skonį.

"FlexiLight"

Naujasis "FlexiLight" LED stiklinių lentynėlių apšvietimas ne tik apšviečia šaldytuvo vidų neakinančia, unikalaus blizgesio šviesa, bet jį taip pat galima individualiai nustatyti ant kiekvienos lentynėlės. Išdėstydami įvairaus dydžio maisto produktus, atkreipkite dėmesį, kad jie neuždengtų šviesos šaltinio ir taip įtakotų prietaiso apšvietimą.

Dinaminis aušinimas

Dinaminio aušinimo funkcija palaikys pastovią temperatūrą visame šaldymo skyriuje. Visiškai nesvarbu, kurioje lentynoje sudėsite vienus ar kitus maisto produktus, visi bus šaldomi vienodai. Net jeigu senesnio modelio šaldytuvuose vis dar galioja taisyklė, kad "viršuje šilčiau, o apačioje vėsiau", su "DynaCool" funkcija – tai jau praeitis.

Energijos vartojimo efektyvumas

"Miele" šaldymo prietaisai priskiriami aukščiausiai energijos vartojimo efektyvumo klasei. Dėl efektyviai veikiančio šaldymo kontūro ir modernių izoliacinių medžiagų prietaisas priskiriamas aukščiausioms A++ ir A+++ energijos vartojimo efektyvumo klasėms net esant dideliam pajėgumui ir įprastam universalumui. Taip jūs taupote pinigus ir saugote natūralius išteklius kiekvieną dieną, visą parą.

"ComfortClean"

"Miele ComfortClean" skaidrios durų lentynėlės iš aukštos kokybės SAN plastiko itin atsparios įbrėžimams, cheminėms medžiagoms ir temperatūros pokyčiams. Visas K 10.000, K 20.000 ir K 30.000 serijų durų lentynėles galima plauti indaplovėje (iki 55 °C). Jų nebūtina papildomai nusausinti šluoste.

"SoftClose"

Savaime, tyliai užsidarančios šaldytuvų ir šaldiklių durelės: "SoftClose" su naujoviška "Miele" uždarymo sistema. mažesn. nei 30° kampu, užsidaro automatiškai. "SoftClose" sistema sušvelnina durelių užsidarymą – daugiau jokių drebančių butelių durelėse.

Apšvietimas šviesos diodais

Netiesioginis apšvietimas sukuria paslaptingą atmosferą, pabrėždamas aukštos kokybės prietaiso medžiagas. Visiškai priežiūros nereikalaujantys LED šviestuvai optimaliai apšviečia prietaiso vidų. Palyginus su įprastinėmis elektros lemputėmis, LED šviestuvai ypač taupiai naudoja energiją, kita svarbi jų savybė – ilgaamžiškumas.
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus, nes to reikia sklandžiam aptarnavimo internetu procesui. Daugiau apie slapukus galite sužinoti čia. Naršymą tęskite paspaudę mygtuką „SUTINKU“
SUTINKU