Miele privalumai

"NoFrost"

"Miele" šaldymo prietaisas yra su integruota "NoFrost" sistema, tad Jums nereikės nuolat rūpintis jo atitirpinimu. Cirkuliacinis vėsinimas tolygiai paskirsto šaltą sausą orą ir neleidžia susidaryti ledui šaldytuvo viduje. Šaldomas maistas neprišals, nesusiformuos ledo sluoksnis, todėl stalčius galėsite lengvai atidaryti ir uždaryti. "NoFrost" – nepakeičiama maisto šaldymo funkcija, kuri visam laikui apsaugos nuo pabodusio atitirpinimo.

"IceMaker"

Su "IceMaker" Jūsų "Miele" šaldytuvo-šaldiklio kombinacija visiškai automatiškai per dieną pagamins iki 100 šviežių ledo kubelių. O su fiksuota vandentiekio jungtimi ledo kubeliai bus gaminami tol, kol prisipildys atsargų rezervuaras. Tai taip patogu, o Jūs galėsite ilgiau mėgautis atvėsintais gėrimais.

"SoftClose"

Švelnus įrangos durelių uždarymas. Savaime, tyliai užsidarančios šaldytuvų ir šaldiklių durelės: "SoftClose" su naujoviška "Miele" uždarymo sistema. mažesn. nei 30° kampu, užsidaro automatiškai. "SoftClose" sistema sušvelnina durelių užsidarymą – daugiau jokių drebančių butelių durelėse.

"VarioRoom"

"VarioRoom" suteikia galimybę lanksčiai padidinti šaldiklio skyrių. Tai labai patogu, jeigu ketinate šaldyti didesnius produktus. Stalčius ir lentynas paprasta išimti, todėl vos vienu rankos judesiu padarysite tiek vietos, kiek tik reikės.
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus, nes to reikia sklandžiam aptarnavimo internetu procesui. Daugiau apie slapukus galite sužinoti čia. Naršymą tęskite paspaudę mygtuką „SUTINKU“
SUTINKU