Miele pirkėjo vadovas

Miele privalumai

"CupSensor". Automatinis pagrindinio išleidimo vamzdelio nustatymas

Puodelio jutiklis "CupSensor" palengvins naudojimąsi Jūsų "Miele" kavos aparatu. Ši inovacija atpažįsta puodelio aukštį ir nustato pagrindinio išleidimo vamzdelį į reikiamą padėtį, nuo 8 iki 16 cm aukštyje. Dėl idealiai nustatyto atstumo, išvengiama ne tik purslų, bet kartu užtikrinama tobula kavos temperatūra ir optimali kreminė puta. Siekiant išvengti nešvarumų, po pieno paruošimo pagrindinio išleidimo vamzdelis 1 cm pakyla aukštyn.

Automatinis pieno sistemos plovimas

Didžiausias komforto lygis: paruošęs kavos su pienu gėrimą, prietaisas išsivalo automatiškai. Paruošus kavos gėrimus su pienu, prietaisas automatiškai pradeda pieno sistemos plovimo programą, naudodamas vandens rezervuaro vandenį. Taip užtikrinama aukščiausia higiena.

"AromaticSystem" - Intensyviam kavos aromatui

Daugiau vietos skoniui. Dinaminė "Miele" kavos aparato užplikymo kamera išsiplečia plūstant vandeniui. Malta kava ir vanduo susimaišo ypač intensyviai, o kavos aromatas atsiskleidžia dar labiau. Mėgaukitės dievišku kavos aromatu, pajuskite dar geresnį skonį.

Kava ir arbata

Naujasis CM7 siūlo ir visiškai naują skonių įvairovę: Visiškai automatiškai gali būti paruošiama 20 įvairių karštų gėrimų. O geriausia tai, jog CM7 siūlo ne tik platų itališkų kavos gėrimų spektrą, bet ir individualų įvairių arbatos rūšių paruošimą. Ar tai būtų žalioji ar juodoji, žolelių arba vaisinė arbata: geriausiam arbatos aromatui atskleisti, visada paruošiamas optimalios temperatūros vanduo.

"AutoDescale" - Automatinis nuovirų šalinimas

Nebūtina šalinti nuovirų iš CM7500, nes tai padaro jis pats. Patentuotas "Miele" išradimas: CM7500 šalina nuoviras visiškai automatiškai, iš prietaiso galinėje pusėje esančios kasetės. Ši procedūra atliekama kasdien, laisvai pasirinktu laiku. Tai apsaugo nuo nuovirų įsisenėjimo. Priklausomai nuo kavos aparato naudojimo intensyvumo, kasetės pakanka nuo 7 iki 12 mėnesių, ją nesudėtinga pakeisti.

Kūginis malūnėlis

Aukščiausios kokybės dilimui atsparus plienas puikiai išlaiko aromatą: kavos pupelės malamos tolygiai ir preciziškai. Siekiant išgauti patį geriausią kavos aromatą, "Miele" į savo kavos aparatus įmontavo tik geriausius kavos malūnėlius. Kavos pupelės, sumaltos aukštos kokybės, neslystančio plieno kavos malūnėliu, išsaugo savo aromatą. Taip kavos pupelės sumalamos tolygiai ir smulkiai.

"DoubleShot"

Visiems stiprios kavos mėgėjams: naujoji CM7 "DoubleShot" funkcija. Kavos ar espreso gėrimo ruošimui naudojamas dvigubas kavos kiekis ir trumpesnis užplikymo laikas. Taip iš kavos išsiskiria mažiau karčiųjų medžiagų. O rezultatas – ypač sodrus ir švelnus kavos aromatas be kartumo poskonio. Idealiai tinka "Espresso", "Cappuccino" arba "Flat White" ruošimui.

Žemas triukšmo lygis

Beveik negirdimas: kava malama itin tyliai, o rezultatai – visada tobuli. "Miele" automatiniai kavos aparatai kavą sumala itin tyliai, keldami itin mažą triukšmą, ir visada pasižymi tobulais rezultatais.
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus, nes to reikia sklandžiam aptarnavimo internetu procesui. Daugiau apie slapukus galite sužinoti čia. Naršymą tęskite paspaudę mygtuką „SUTINKU“
SUTINKU