Miele pirkėjo vadovas

Miele privalumai

Indukcinė "PowerFlex"

"PowerFlex" kaitvietės yra ypatingai funkcionalios. Atskiri indai, ypač dideli padažų puodai arba keptuvai: viską galima naudoti be problemų. Išskirtinis yra greitis su "Booster" galia iki 7,4 kW. Žinoma, "PowerFlex" yra integruota pasiteisinusi "Miele" technologija "TwinBooster".

"TempControl"

"TempControl" funkcija visada užtikrins tobulą rezultatą, kad ir kokį kepimo procesą pasirinktumėte. Galite rinktis lėtą troškinimą arba tris kepimo lygius ir tobulai priderintą temperatūrą. Temperatūra priderinama automatiškai, todėl Jums nereikės rūpintis jos reguliavimu. Kartu su prietaiso naudojimo paprastumu pabrėžiamas ir jo saugumas – daugiau jokio pridegusio maisto!

Efektyvumas ir saugumas

Gaminant ant indukcinės kaitlentės, kaitinamas tik plotas po gaminimo indu. puodo dugne. Virimas su indukcija yra ypač efektyvus, nes neprarandama energija. Ir tai yra labai saugu, nes stiklo keramika lieka pakankamai vėsi.

Apsauginis išjungimas

Kiekvienam galios lygiui yra nurodyta ilgiausia eksploatavimo trukmė. Kai kaitvietė neįprastai ilgai kaitinama, naudojant išliekančią vienodą galios pakopą, ji automatiškai išsijungia.

Užrakinimo funkcija ir sistemos blokavimas

Užrakto funkcija apsaugo nuo neplanuoto galios lygio perjungimo gaminimo metu. Paleidimo eksploatuoti užraktas saugo nuo neplanuoto arba negalimo įjungimo, pavyzdžiui, apsauga nuo vaikų. Šią funkciją galima aktyvinti, kai kaitlentė išjungta.

Energijos vartojimo efektyvumas visose srityse

"Miele" kaitlentės padės taupyti ne tik laiką, bet ir energiją. "Miele" indukcinėms kaitlentėms, palyginti su spindulinio kaitinimo kaitlente, reikia iki 30 % mažiau energijos, norint užvirinti. Bet ir "Miele" elektrinės kaitlentės tikslingai vartoja energiją: greitoji funkcija "ExtraSpeed", nepaisant 35 % trumpesnio užvirinimo laiko, vartoja ne daugiau energijos negu įprastos "HiLight" kaitlentės.

Lengvai prižiūrimas keraminis stiklas

Lengvas stiklo keramikos valymas. Dėl lygaus paviršiaus tiškalus ir kitus nešvarumus galima nuvalyti greitai ir paprastai. Ypač paprasta tai yra naudojant indukcines kaitlentes, nes jų paviršius lieka pakankamai vėsus ir beveik niekas nepridega.

"ExtraSpeed"

"Miele" elektrinės kaitlentės su "ExtraSpeed", ko gero, greičiausios elektrinės kaitlentės pasaulyje! Dėl inovatyvios ir tik "Miele" naudojamos trijų komponentų technologijos užvirimui naudokite "Miele ExtraSpeed" maisto ruošimo zonas ir sutaupykite iki 35 proc. laiko. Visa tai įmanoma su išmaniu laiko skaičiavimu, galingesniais kaitinimo elementais ir efektyvia temperatūros kontrole.

Dujinės kaitlentės su elektronika

"Miele" dujinėms orkaitėms su įmontuota elektronika būdingos konstrukcinės savybės, kurių dėka užtikrinamas dar didesnis saugumas ir komfortas, kaip antai: "Quick-Start" funkcija užtikrina greitesnį uždegimą, o "GasStop&ReStart" funkcija automatiškai vėl uždega užgesusią liepsną. Kai kuriuose modeliuose papildomai įmontuotas laikmatis ir karščio bei likutinės šilumos indikatoriai.

"QuickStart"

Daugiau jokio pasukimo ir laikymo: Visos dujinės kaitlentės su elektronika yra labai lengvai ir patogiai įjungiamos.

"GasStop and ReStart" funkcija

Skersvėjis arba išbėgęs maistas gali užgesinti dujų liepsnas. Elektronika tai atpažįsta ir degiklis vėl automatiškai užsidega. Jeigu taip nenutinka, dujų tiekimas nedelsiant nutraukiamas – paprasta ir saugu.

"ComfortClean" puodų laikikliai

Prie dujinių kaitlenčių yra puodų laikikliai, kuriuos galima plauti indaplovėje. Tai ypač palengvina kruopštų valymą, taupo laiką ir išlaiko "Miele" dujinių kaitlenčių savybes.
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus, nes to reikia sklandžiam aptarnavimo internetu procesui. Daugiau apie slapukus galite sužinoti čia. Naršymą tęskite paspaudę mygtuką „SUTINKU“
SUTINKU