Miele pirkėjo vadovas

Miele privalumai

"QuickPowerWash"

Kartu jie nenugalimi: naujoji "QuickPowerWash" plovimo programa ir tiksliai priderintos "Miele" tabletės vos per 58 minutes užtikrina geriausius vidutiniškai nešvarių indų plovimo ir džiovinimo rezultatus. Specialiai sukurtoms kapsulėms būdingas trumpesnis, vos 2–3 min. tirpimo laikas. Taip jau plovimo programos pradžioje užtikrinamos valomosios savybės.

"Knock2open"

Tai ne burtai, tai "Miele": Magišką pojūtį indaplovei suteikianti "Knock2open" funkcija tobulai atitinka virtuvės be rankenėlių dizaino stilių. Du kartus pabeldus į "Miele" visiškai įmontuojamos indaplovės priekį, dėl rafinuoto durelių atidarymo mechanizmo, jos savaime atsivers apie 10 cm. Komfortas, kuriuo žavėsitės kiekvieną dieną.

Patentuotas džiovinimas "AutoOpen"

Pasibaigus plovimo programai, indaplovės durys atsidaro automatiškai, nepalikdamos jokio tarpo. Taip į indaplovę patenka grynas oras, o išplauti indai, pvz., plastikiniai indai, lieka visiškai sausi. Dėl specialaus oro tiekimo darbastalis saugomas nuo drėgmės.

Naujas "Miele" stalčių dizainas

Iki smulkmenų apgalvota naujoji stalčiaus konstrukcija įgalina unikalius sprendimus. Visi indai suranda savo vietą, kad būtų tinkamai išvalyti. Spalvotos "FlexAssist" žymos nurodo judančius elementus ir yra pažymėtos mažais simboliais. Taip patogiai, vienu judesiu išnaudosite lanksčią stalčiaus formą. Jautrias stiklines švelniai prilaiko į "FlexCare" stiklinių laikiklius įmontuotos silikoninės pagalvėlės.

Nepriekaištinga stiklo priežiūra

Dėl minkšto vandens naudojimo indai išvalomi kruopščiai, o bet toks vanduo yra agresyvus taurėms. Todėl "Miele" indaplovėse yra "Perfect GlassCare" technologija. Ji užtikrina, kad Jūsų taurės būtų tausojamos ir Jūs galėtumėte ilgai jomis džiaugtis.

"SensorDry"

Virtuvės patalpos temperatūra ir indaplovės pakrovimo kiekis gali turėti įtakos džiovinimo našumui. Pasirinkus automatinę programą, "SensorDry" užtikrina optimalų džiovinimo rezultatą net ir nesant idealioms sąlygoms.

Apsaugos nuo vandens garantija

Siekiant apsisaugoti nuo vandens sukeltos žalos, visose "Miele" indaplovėse yra "Waterproof" sistema. Materialinės žalos, kilusios dėl apsaugos nuo vandens sistemos gedimo, atveju Jūs esate apdraustas (20 metų). Pagal apsaugos nuo vandens garantijos sąlygas "Miele" dengia išlaidas dėl kilusios materialinės žalos. Sąlyga – prietaisas turi būti tinkamai prijungtas.

Tyliausias veikimas

"Miele" indaplovės, kurių keliamo triukšmo vertės tik nuo 41 dB (A), yra ne tik labai tylios, bet nuolat užtikrina tobulą plovimo rezultatą. Tai daug tyliau, nei paprastas pokalbis.

"Flexi" laikmatis su "EcoStart"

"Miele" indaplovės dabar dar išmanesnės. Tausokite aplinką su "EcoStart", naudodami kintamus el. energijos tarifus, leiskite savo prietaisui parinkti palankiausią tarifą. Galite nustatyti tris skirtingus tarifus ir vėliausią galimą pabaigos laiką. Per numatytą laiko tarpą indaplovė parinks palankiausią paleidimo laiką.

Pusinis pakrovimas

Automatine įkrovos atpažinimo sistema "Miele" indaplovė automatiškai matuoja indų kiekį plovimo kameroje ir pritaiko vandens bei energijos sąnaudas. Dėl šios automatinės funkcijos Jums nereikės laukti, kol indaplovė bus visiškai prikrauta.

"MultiComfort" zona apatiniame krepšyje

Naujoje išskirtinėje "MultiComfort" zonoje trimis eilėmis galėsite išdėstyti skirtingo dydžio (iki 35 cm Ø) lėkštes. Taip pat ten taupiai galite sudėti pjaustymo lenteles, serviravimo lėkštes ir aukštus indus, pavyzdžiui, dubenius ar alaus bokalus. Kai kuriuose modeliuose visą apatinį krepšį, skirtą dideliems puodams ir aukštiems indams, visiškai paprasta paversti plačia lygia plokštuma.

"ComfortClose"

Mėgaukitės labai lengvai atidaromomis ir uždaromomis "Miele" durimis. Durys sustoja bet kokioje norimoje padėtyje.
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus, nes to reikia sklandžiam aptarnavimo internetu procesui. Daugiau apie slapukus galite sužinoti čia. Naršymą tęskite paspaudę mygtuką „SUTINKU“
SUTINKU