Ogmina Verta žinoti Pasiūlymai
5 metų garantija Miele gaminiams

Pasiūlymai

2023-05-01

5 metų garantija Miele gaminiams

Miele 5 metai5 metų garantijos kampanijos sąlygos

Gegužės ir birželio mėnesiais įsigykite naujus „Miele“ prietaisus ir užsiregistruokite papildomai pratęstai garantijai – iš viso 5 metams.

Norėdami gauti pratęstą garantiją, turite užregistruoti naują „Miele“ prietaisą, įsigytą nuo 2023 m. gegužės 1 d. iki 2023 m. birželio 30 d. ir nusiųsti sąskaitą faktūrą į Miele.lt ne vėliau kaip iki 2023 m. spalio 31 d.

Užsiregistravę gausite el. laišką, patvirtinantį, kad jūsų pratęsta garantija aktyvuota. Jei naująjį prietaisą perkate „Miele Experience Center“, garantija gali būti suteikta tiesiogiai pirkimo metu

Kampanija taikoma visiems pagrindiniams „Miele“ prietaisams, kaip antai: įmontuojamai buitinei technikai, skalbyklėms ir džiovyklėms.

Kampanija netaikoma dulkių siurbliams, automatinius kavos aparatams, „FashionMaster“ lyginimo sistemai, „MasterCool“ šaldymo technikai, profesionaliai technikai, „Dialogue“ orkaitėms, atsarginėms dalims, aptarnavimo gaminiams, B2B pardavimams, „Outlet“ gaminiams ir priedams.

Norėdami pasinaudoti 5 metų garantija, turite būti vyresni nei 18 metų ir gyventi Danijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Latvijoje, Lietuvoje arba Estijoje.

Dalyvavimo šioje kampanijoje sąlyga yra ta, kad dalyvis sutinka su šiomis kampanijos sąlygomis.

Registruodamasis dalyvis turi įkelti pirkimo sąskaitą faktūrą, kurioje turi būti nurodyta bent ši informacija: pirkimo data, pardavėjo pavadinimas ir gaminio pavadinimas. Be to, gaminio serijos numeris ir dalyvio el. pašto adresas turi būti užregistruoti internetu čia: www.miele.lt

„Miele“ turi teisę peržiūrėti registraciją, kad patikrintų, ar laikomasi šių kampanijos sąlygų, taip pat paprašyti papildomos informacijos ir atitinkamos medžiagos. Be to, „Miele“ pasilieka teisę ištrinti registraciją, jei kyla įtarimų, kad 5 metų garantijos kampanijos galimybe piktnaudžiaujama.

BDAR

Bendrovė „Miele“ atsako už dalyvio asmens duomenų tvarkymą pagal galiojančius nacionalinius teisės aktus. Visus asmens duomenis „Miele“ tvarkys tik su šia kampanija susijusiais tikslais. Su šia kampanija susiję duomenys bus tvarkomi tol, kol tai bus pateisinama šiame kontekste, po to tokie duomenys bus ištrinti. „Miele“ tvarko kampanijos dalyvio asmens duomenis remdamasi teisėtu interesu, kad galėtų įvykdyti „Miele“ įsipareigojimus dalyviui.

Šioje svetainėje mes naudojame slapukus, nes to reikia sklandžiam aptarnavimo internetu procesui. Daugiau apie slapukus galite sužinoti čia. Naršymą tęskite paspaudę mygtuką „SUTINKU“
SUTINKU