Ogmina Verta žinoti Pirkimo gidas
Viskas, ką reikia žinoti apie Liebherr

Pirkimo gidas

2020-09-23

Viskas, ką reikia žinoti apie Liebherr

Liebherr — aukštos kokybės technika iš Vokietijos

Liebherr technika Liebherr korporacija yra pasaulinio masto statybinės technikos gamintoja, įkurta 1949 metais Hanso Liebherio (Hans Liebherr) Vokietijoje. Korporacijos būstinė įsikūrusi Šveicarijoje ir vis dar valdoma Liebherr šeimos.

Daugelyje gamybos sričių Liebherr gali didžiuotis aukščiausios kokybės produkcija bei aptarnavimu. Tai – šaldytuvai, šaldikliai, aviacijos įranga, transporto sistemos, gamybos staklės, laivybos kranai.

Visose gamybos srityse siūloma daugybė modelių linijų su įrangos variacijų gausa. Su technikos branda ir pripažinta kokybe Liebherr siūlo praktišką produkcijos naudojimą didžiuliais mastais.

 

 

Liebherr prietaisų kokybė

Jau daugiau nei 60 metų Liebherr specializuojasi gamindamas aukštos kokybės inovatyvius šaldytuvus ir šaldiklius. Nuo pačių pradinių prietaiso kūrimo etapų, tęsiant vystymu, gamyba ir rinkodara, Liebherr orientuojasi į inovatyvių aukščiausios kokybės ir elegantiško ir nesenstančio dizaino prietaisų gamybą.

Liebherr testuoja kiekvienos detalės patikimumą, pradedant nuo projektavimo etapo. Pvz., tokia detalė kaip durų vyriai, prieš patekdami į gamybą, patikrinama atliekant 100 000 atidarymo/uždarymo ciklų – tai atitinka daugiau kaip 15 prietaiso naudojimo metų. Prieš supakuojant kiekvieną prietaisą jo kokybė patikrinama, atliekant išsamią ir visapusišką kokybės kontrolę. Šios procedūros metu testuojamos visos šaldytuvo sistemos, visi mechaniniai ir elektroniniai komponentai.

Taip pat papildomai atliekamas ir vizualus patikrinimas.

 

Įvairūs priedai Jūsų šaldytuvui

Sukomplektuokite savo šaldytuvą taip, kaip norite: be „VarioSafe“ ir „VarioBox“ papildomai galima naudoti reguliuojamą dėklą kiaušiniams ir „FlexSystem“.Be to vyno šaldytuvuose papildomo patogumo ir informacijos suteikia specialios lentynėlės buteliams bei pritvirtinamų kortelių sistema.

Jūsų prietaisas gali turėti tam tikrą įrangą, kurią reikia reguliariai keisti. Vandens filtrus, aktyvintos anglies oro filtrus, lavos akmenėlius ir panašius originalius priedus galite įsigyti visose prekybos vietose, kuriose parduodami Liebherr prietaisai.

 

 

 

 

 

 

„BluPerformance“ — nauja šviežumo samprata

 

BluPerformanceAukštos kokybės medžiagos, iki smulkmenų ištobulintas kiekvienos detalės apdirbimas, patogus ir preciziškai tikslus sensorinis elektroninis valdymas apibūdina naująjį „BluPerformance“ asortimentą. Kompaktiška šaldymo sistemos integracija į prietaiso cokolį ir preciziškas elektroninis valdymas užtikrina dar geresnį energijos efektyvumą, tuo pačiu ženkliai padidinant naudingąjį tūrį ir pagerinant šaldiklio skyriaus ergonomiškumą. „BioFresh“ ir „BioCool“ technologijos užtikrina ilgalaikį saugomų maisto produktų šviežumą. Elegantiško ir nesenstančio dizaino prietaisai yra bet kurios virtuvės akcentas, užtikrinantis kasdienį prietaiso naudojimo ir mėgavimosi malonumą daugybę metų. „BluPerformance“ modeliuose su lietimui jautriais ekranais visas funkcijas galite lengvai ir patogiai nustatyti švelniai priliečiant lietimui jautrų ekraną. Didelės skiriamosios gebos 7" spalvotas ekranas leidžia atlikti individualius nustatymus. Tokios gamykloje įdiegtos programos kaip Energijos taupymas, Maksimalus pajėgumas, Vakarėlis arba Atostogos padeda pasiekti optimalias maisto saugojimo sąlygas.

 

Trumpai ir aiškiai apie Liebherr naudojamus terminus:

 

„SmartSteel“

Dizainui ir funkcionalumui Liebherr teikia vienodą svarbą. Pvz., kad neliktų pirštų antspaudų ant nerūdijančio plieno durelių, prietaisai padengti specialia danga. Dėl „SmartSteel“ technologijos žymiai

mažiau matomi pirštų atspaudai. Šis patobulintas aukštos kokybės nerūdijantis plienas „SmartSteel“ yra daug lengviau valomas ir gerokai atsparesnis įbrėžimams nei įprastas plienas.

„BioFresh“

„BioFresh“ technologija garantuoja idealų klimatą, kad maisto produktai ilgai išliktų švieži. Dauguma produktų, laikomų artimoje 0 °C temperatūroje bei, esant optimaliai oro drėgmei, žymiai ilgiau išsaugo vertingus vitaminus, puikų skonį ir nepriekaištingą išvaizdą nei laikomi įprastame šaldytuve.

„GlassLine“ lentynėlės

Specialios sutvirtintos lentynėlės, kurios gali atlaikyti iki 30 kg svorį ir jas galima plauti indaplovėje.

„FrostSafe“

Tai visiškai uždari šaldiklio stalčiai, kurie, atidarius duris, apsaugo stalčiuose esančius produktus nuo šalčio praradimo.

„SoftSystem“

Durų uždarymo sistema yra integruota duryse ir, uždarant jas, sulėtina uždarymo greitį bei prislopina garsą net kai durų lentynėlės yra pilnai prikrautos maisto produktų. Durys uždaromos itin švelniai, kas apsaugo nuo butelių ir kitų maisto produktų iškritimo.

„BioCool-Box“

Specialus vaisių ir daržovių stalčius, kuriame oro drėgmės lygis yra reguliuojamas.

„NoFrost“

Liebherr „NoFrost“ prietaisai – tai puikūs užšaldymo rezultatai ir ypatingas komfortas. Maisto produktai „NoFrost“ šaldiklio stalčiuose užšaldomi cirkuliuojančiu šaltu oru. Todėl nei šaldiklio vidinės sienelės, nei maisto produktai nepasidengia šerkšnu.

 

Liebherr šaldytuvų, šaldiklių, šaldymo dėžių ir kitų prietaisų asortimentą galite pamatyti ČIA

 

 

Šioje svetainėje mes naudojame slapukus, nes to reikia sklandžiam aptarnavimo internetu procesui. Daugiau apie slapukus galite sužinoti čia. Naršymą tęskite paspaudę mygtuką „SUTINKU“
SUTINKU