Ogmina Verta žinoti Namai
Plaukų kirpimo mašinėlių tipai

Namai

2023-04-13

Plaukų kirpimo mašinėlių tipai

Yra keli skirtingi plaukų kirpimo mašinėlių tipai, kiekvienas iš jų tinka skirtingiems kirpimo poreikiams ir stiliams. Štai keletas pagrindinių:

  • Laidinės plaukų kirpimo mašinėlės - šios mašinėlės dažnai yra skirtos profesionaliam naudojimui ir turi galingą variklį. Jos yra paprastai didesnės ir sunkesnės, bet gali tvarkingai nukirpti net vešlias plaukų sruogas.
  • Akumuliatorinės plaukų kirpimo mašinėlės - šios mašinėlės yra puikios naudojimui namuose, nes jos yra lengvos ir patogios nes naudoti galima neprijungus prie srovės šaltinio. Jos labiau tinka trumpoms sruogoms. 
  • Profesionalios plaukų kirpimo mašinėlės - šios mašinėlės yra skirtos naudoti profesionaliose kirpyklų ir grožio salonuose. Jos turi aukštos kokybės peilius, kuriuos galima keisti ir reguliuoti, taip pat gali būti laidinės arba akumuliatorinės.
  • Trimeriai - šios mašinėlės yra skirtos tiksliai nupjauti plaukų linijas, barzdos ir ūsų kontūrus. Jos turi mažesnes peilius ir yra lengvesnės nei kiti tipai.
  • Multifunkcinės plaukų kirpimo mašinėlės - šios mašinėlės turi kelis skirtingus antgalius ir daugybę skirtingų funkcijų, tokių kaip barzdos formavimas, nugaros plaukų kirpimas ir kt. Jos gali būti laidinės arba akumuliatorinės.
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus, nes to reikia sklandžiam aptarnavimo internetu procesui. Daugiau apie slapukus galite sužinoti čia. Naršymą tęskite paspaudę mygtuką „SUTINKU“
SUTINKU