Ogmina Verta žinoti Pasiūlymai
Olympus: „Jūsų kelionė – mūsų indėlis“

Pasiūlymai

2018-10-17

Olympus: „Jūsų kelionė – mūsų indėlis“

E-M10 Mark IIIOlympus Žiemos akcija: dar daugiau pinigų grąžinimo pasiūlymų atrinktiems OM-D fotoaparatams ir M.Zuiko objektyvams.

Gaukite daugiau už mažiau, naudodamiesi nauja Olympus žiemos akcija, kurios metu, už įsigytus akcijoje dalyvaujančius OM-D fotoaparatus ir M. Zuiko objektyvus, kurie išvardinti žemiau, galite atgauti iki 100€. Pirkimai turi būti įvykdyti nuo 2018 10 01 iki 2019 01 15. Įsigijus skirtingus gaminius, paraiškos pinigų grąžinimui gali būti sumuojamos.
Tai idealus pasiūlymas visiems, norintiems žengti žingsnį nuo fotografavimo telefonu, arba tiems, kas nori pakeisti didelę ir sunkią DSLR į mobiliausią pasaulyje fotoaparatų su keičiamais objektyvais sistemą. Pinigų grąžinimo akcijoje dalyvaujantys Olympus gaminiai: OM-D fotoaparatai E-M5 Mark II ir E-M10 Mark III (kūneliai ir rinkiniai su objektyvais) taip pat M.Zuiko objektyvai ED 9-18mm F4.0-5.6, ED 12mm F2.0, 17mm F1.8, ED 60mm F2.8 Macro, ED 75mm F1.8 ir ED 75-300mm F4.8-6.7 II.
Dalyvaujančios valstybės, registracija, terminai ir sąlygos nurodyti tinklapyje https://bonus.olympus.eu

Užfiksuokite savo kitą kelionę su mobiliausia pasaulyje fotoaparatų su keičiamais objektyvais sistema! Su lengvais, kompaktiškais Olympus OM-D fotoaparatais ir M. Zuiko objektyvais kiekvienas gali išsaugoti tą ypatingą kelionėje su šeima ir draugais praleistą laiką, ir pagyvinti tamsias žiemos dienas.
Akcijoje dalyvaujantys gaminiai turi būti įsigyti nuo 01.10.2018 iki 15.01.2019, pas autorizuotus tiekėjus. Premijos gali būti sumuojamos, paraiškos premijai gauti turi būti pateiktos Olympus iki 15.02.2019 tinklapyje https://bonus.olympus.eu. Registruojantis taikomi terminai ir sąlygos.

Kiekvienas naujas Olympus fotoaparatas ir objektyvas gauna nemokamą šešių mėnesių garantijos pratęsimą*, gaminį užregistravus MyOlympus internetinėje platformoje www.my.olympus.eu.

Gaminio specifikacijos gali keistis be išankstinio įspėjimo. Prašome patikrinti naujausias specifikacijas http://www.olympus-europa.com.

* Šeši mėnesiai papildomai prie standartinės garantijos, galiojančios pirkimo šalyje.

Apie Olympus
Olympus Europa yra Olympus Corporation, Tokyo generalinė atstovybė Europos, Artimųjų rytų ir Afrikos regionams. Būdamas pirmaujančiu visame pasaulyje optikos ir tiksliųjų technologijų gamintoju, Olympus teikia novatoriškus sprendimus medicinos sistemų, skaitmeninių fotoaparatų ir mokslinės įrangos gamyboje. Daugybę apdovanojimų pelnę kompanijos gaminiai yra skirti aptikti, užkardyti ir išgydyti ligas, atlikti sudėtingus mokslinius tyrimus, dokumentuoti ir išreikšti kūrybines galias. Olympus aukštųjų technologijų produktai padeda padaryti žmonių gyvenimą sveikesnį, saugesnį ir labiau išreikštą.
Daugiau informacijos: www.olympus-europa.com

Šioje svetainėje mes naudojame slapukus, nes to reikia sklandžiam aptarnavimo internetu procesui. Daugiau apie slapukus galite sužinoti čia. Naršymą tęskite paspaudę mygtuką „SUTINKU“
SUTINKU