Prekių grupės

Miele privalumai

Lygintuvo padas su korio pavidalo struktūra

Ši jau pasiteisinusi "Miele" korio pavidalo būgno savybė dabar tapo išskirtiniu "FashionMaster" bruožu. Dėl patentuoto korėto pado kitaip nei įprastuose lygintuvuose garai siauromis angelėmis tolygiai pasiskirsto po visą lygintuvo padą. Susidariusiu garų sluoksniu lygintuvas švelniai ir tolygiai slys jūsų skalbiniais.

Aktyvi lyginimo lenta

Lyginimą palengvins trys išmaniosios lyginimo lentos funkcijos. Pripūtimo funkcija užtikrins ypatingai švelnų glotnumą, ištraukiamoji funkcija leis intensyviau naudoti garus. Lygintuvo pripūtimo ar ištraukiamąją funkciją galite įjungti ant lygintuvo esančiu garų padavimo mygtuku, o lyginimo pertraukų metu ji išsijungs automatiškai. "Memory" funkcija išsaugos paskutinį pasirinktą nustatymą ir jį vėl įjungs, kai kitą kartą vėl naudosite garus.

1–2 pakėlimo sistema

Dvi rankenos – jokios jėgos! Su patentuota 1–2 pakėlimo sistema visą prietaisą, kurį sudaro lygintuvas, garų generatorius ir lyginimo stalas, pastatysite be jokių pastangų. Atblokuokite ir nuleiskite į horizontalią padėtį – beveik kaip nuo burtininko rankos. "FashionMaster" ne tik lygina skalbinius, bet ir tausoja Jūsų nugarą!

Garų funkcija

Ši funkcija suteikia galimybę lyginti garais. Dviejų bakų technologija užtikrina greitą garų sistemos parengtį, tolygų garų paskirstymą po visą lyginamą paviršių ir galimybę lyginti garais iki 40 minučių (bakus papildžius vieną kartą). LED lemputė laiku įspėja apie vandens poreikį. Eksploatacija su vandentiekio vandeniu. 0,84 l talpa.

Temperatūra pasirenkama pagal tekstilės rūšį

Kaitinimo galingumas nustatomas pagal audinio priežiūros simbolius, taip tausojamas pluoštas. Šiluma trimis kaitinimo elementais tolygiai perduodama visam paviršiui. Tai garantuoja geriausius lyginimo rezultatus.

Garinis lygintuvas

Gariniu lygintuvu pašalinsite negražias klostes ir siūles savo švarke, sportiniame švarke, vakariniuose rūbuose arba užuolaidose. Jis sveria tik pusė tiek, kiek lygintuvas, bet jame yra toks pat garų slėgis ir kiekis. Antgalis su šepetėliu pakelia tekstilės gaminių pluoštą ir užtikrina tobulą atstumą iki jų. Garinį lygintuvą galima naudoti ir tuomet, kai "FashionMaster" yra sulankstytas vietos taupymo tikslais.

Lyginimas sėdint

Lyginimas be jėgos pastangų ir sėdint. Lyginimo volas lengvai valdomas kojine pamina, o lyginamasis blokas didele prispaudimo jėga prispaudžiamas prie tekstilės gaminio. Ergonomiška sėdimoji padėtis tausoja Jūsų nugarą, o Jūsų abi rankos lieka laisvos. "Miele" rinkos tyrėjai apklausė mūsų klientus ir nustatė, kad 95 % visų pirkėjų yra patenkinti arba labai patenkinti "Miele" lyginimo įranga.

Valdomas kalkių šalinimas

Jeigu prieš pirmą kartą naudodami prietaisą nustatėte vandens kietumą, prietaisas automatiškai parinks kalkių šalinimo intervalus ir reguliariai Jums apie tai primins. Kalkių šalinimo procesą paleiskite vienu mygtuko paspaudimu. Ekrane pasirodys raginimas pripildyti tinkamos kalkių šalinimo priemonės, o visą kitą prietaisas atliks savarankiškai.

Valdomas pirmasis paleidimas

Prieš pirmą kartą naudojant "FashionMasters", prietaisas Jus supažindins su visais svarbiausiais nustatymais. Paskui pasirinkite kalbą, kad galėtumėte perskaityti prietaiso siunčiamą informaciją, ir nustatykite vandens kietumą. Prietaisas automatiškai parinks optimalius kalkių šalinimo intervalus. Taip užsitikrinsite tobulą savo "FashionMaster", o sau – ilgą prietaiso tarnavimo trukmę.

Ratukai

Mobilu ir manevringa: "FashionMaster" net ir sulankstytas stovi ant savo kojų ir pagal Jūsų norus gali būti pritaikytas bute. Naudojant grindis tausojančius ratukus jį galima lengvai pervežti. Kilimo kraštai, durų slenksčiai arba atskiros pakopos nėra kliūtis.
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus, nes to reikia sklandžiam aptarnavimo internetu procesui. Daugiau apie slapukus galite sužinoti čia. Naršymą tęskite paspaudę mygtuką „SUTINKU“
SUTINKU