Miele pirkėjo vadovas

Miele privalumai

Rankena "Comfort"

Ergonomiškas ir patogus valdymas dėl lankstaus siurbimo žarnos tvirtinimo. Naudojant svirtį galite lengviau manevruoti antgalį grindims, o Jūsų rankos sąnarys neapkraunamas.

"Silence-System plus"

Tylus ir ramus siurbimas. Dėl papildomos ventiliatoriaus garso izoliacijos ir triukšmą mažinančio "Silence AirClean" filtro "Complete C3 Silence" veikia maloniai tyliai.

Patogus laido vyniojimas su paspaudimo funkcija

Visuose "Miele" dulkių siurbliuose laidas suvyniojamas kojiniu mygtuku, todėl nereikia lenktis. Visuose "Compact C2", "Complete C3" ir "Blizzard CX1" serijos modeliuose papildomai įdiegta paspaudimo funkcija, todėl visą laidą suvyniosite vos vienu mygtuko paspaudimu.

"DynamicDrive" ratukai

Išskirtiniai "DynamicDrive" ratukai ant plieninių ašių sukasi 360° ir turi amortizatorius. Guminės padangos rieda lengvai, neslysta ir yra ilgaamžės. Privalumai: ypač manevringas dulkių siurblys, kuris važiuoja itin tyliai ir tausoja jautrias grindis.

Sistema "Compact"

Dėl ištobulintos "Compact" sistemos, kuriai būdinga pastatyto sistema iš abiejų pusių ir XXL dydžio rankena su pastatymo funkcija, "Miele" dulkių siurbliai ypač taupo vietą.

Praktiška blokavimo sistema

Grindų galvutė, siurbimo vamzdis ir rankena girdimai užsifiksuoja. Dulkių siurblio jungtys tvirtos, bet jas lengva atskirti vos vienu mygtuko spustelėjimu, pvz., prireikus jungti kitus siurblio priedus.

"EasyLock" siurbimo vamzdis

Išskirtine sistema sujungti "EasyLock" siurbimo vamzdeliai yra paprastai montuojami, lengvai transportuojami, neužima daug vietos.

Rankena su apsauga nuo statinio krūvio

Visų "Miele" dulkių siurblių rankenose integruota siaura metalinė juostelė veikia kaip mažas žaibolaidis. Jis stabdo statinę iškrovą tarp prietaiso ir naudotojo.

Švelnaus paleidimo variklis

"Miele" dulkių siurblių pasirinkimo galia pamažu keliama įjungiant. Taip elektros tinklas apsaugomas nuo perkrovos.

Teleskopinis vamzdis "Comfort"

Išskirtinio dizaino "Miele" teleskopinis vamzdis "Comfort" išsitraukia iki norimo aukščio ir užsifiksuoja. Dėl padidinto skersmens suintensyvėja oro srautas, todėl užtikrinami išskirtiniai valymo rezultatai. Tokios nedidelės detalės, kaip viršutinės vamzdžio dalies padengimas guma, išties pasiteisino. Atrėmus vamzdį į sieną, jis nenuslys.
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus, nes to reikia sklandžiam aptarnavimo internetu procesui. Daugiau apie slapukus galite sužinoti čia. Naršymą tęskite paspaudę mygtuką „SUTINKU“
SUTINKU