Pasiūlymai

2020-10-16

KOSS Porta Pro ausinės

KOSS Porta Pro ausinės pradėtos gaminti gūdžiais 1984 metais, kai dar stovėjo Berlyno siena ir niekas rimtai negalvojo apie atominių elektrinių keliamą pavojų. Jų dizainas iš esmės išliko toks pat nuo 80-tųjų — metalinis reguliuojamas lankelis ir itin lengvos ausinės su minkštomis pagalvėlėmis. Virš ausinių pagalvėlių yra antra sekcija „pagalvėlių“, kurios panaikina bet kokį spaudimą, todėl šias ausines galima nešioti valandų valandas. Kai ausinių nebereikia, jos labai kompaktiškais susilanksto ir galite jas įsidėti į dėklą, kurį rasite komplektacijoje.

Garso kokybė, įvertinus kainą ir ausinių dydį, yra tiesiog stulbinanti. Žemi dažniai yra ryškūs, tačiau neužgožia vidutinių, todėl ir vidutinių dažnių diapazonas atkuriamas švariai, natūraliai ir be jokių nuokrypių. Aukšti dažniai pakankamai detalūs, tad klausytis šiomis ausinėmis galima bus valandų valandas be jokio nuovargio. Vienintelis tokio dizaino minusas yra garso neizoliavimas — ausinės praktiškai neapsaugo nuo išorės triukšmo.

Prekę galima įsigyti: ČIA

Šioje svetainėje mes naudojame slapukus, nes to reikia sklandžiam aptarnavimo internetu procesui. Daugiau apie slapukus galite sužinoti čia. Naršymą tęskite paspaudę mygtuką „SUTINKU“
SUTINKU