Ogmina Verta žinoti Namai
10 gerų priežasčių, kodėl verta rinktis Liebherr

Namai

2019-04-17

10 gerų priežasčių, kodėl verta rinktis Liebherr

Liebherr 1. Patirtis.

Liebherr kompanija yra šaldytuvų ir šaldiklių technologijų specialistai. Jau daugiau nei 60 metų jų inovatyvūs sprendimai padeda tobulint įvairiausią šaldymo techniką. Joks kitas šaldymo įrenginių gamintojas neturi tokio didelio lojalių klientų rato, kaip kad Liebherr ir tai dar labiau įkvepia kompaniją kurti patikimus, aukštos kokybės gaminius.

 2. Produktų kokybė

Siekdami garantuoti aukščiausią produktų kokybę Liebherr visados naudoja geriausias medžiagas ir komponentus savo prietaisuose. Kiekvienas prietaisas yra nuodugniai tikrinamas gamybos metu, kad atitiktų aukščiausius kokybės ir funkcionalumo standartus. Ilgametė patirtis, iki tobulumo atrinkti komponentai ir preciziška surinkimo kontrolė užtikrina Liebherr technikos ilgaamžiškumą.

 

3. Klasikinis dizainas

Apjungdami kokybiškas medžiagas ir klasikinius kontūrus Liebherr šaldytuvai visados pasižymi išsiskiriančiais dizaino kriterijais. Nesenstanti elegancija pasiekiama naudojant nerūdijantį plieną, tikslią elektroniką ir rafinuotas GlassLine detales.

ISO standartas4. Draugiškas aplinkai

Liebherr labai rimtai žiūri į ekologiją ir visuose gamybos etapuose remiasi ActiveGreen aplinkosaugos filosofija. Gamintojas naudoja aukščiausios kokybės komponentus, kurie privalo būti ne tik patikimi ir tvirti, bet ir taupantys energiją. Taip pat Liebherr užtikrina, kad visos plastiko detalės būtų perdirbamos. Dar daugiau – gamybos procesai yra sustyguoti taip, kad visa reikalinga energija būtų nešvaistoma ir naudojama optimaliai. Visos Liebherr gamybos vietos yra sertifikuotos tarptautiniu kokybės standartu ISO 9001 ir tarptautinių aplinkosaugos standartu ISO 14001.

 

Energijos efektyvumas5. Išskirtinis energijos taupymas

Didžioji dalis Liebherr prietaisų yra vertinami aukščiausiomis energetinio efektyvumo klasėmis ir daugelis gaminamų modelių yra net 20% efektyvesni nei A+++ klasė. Su Liebherr jūs gaunate ir praktiškumą ir energijos efektyvumą.

Biofresh (nulinė zona)6. Biofresh

Biofresh sukuria idealų klimatą, kad išlaikytumėte produktus šviežius ilgesnį laiką. Produktai patalpinti tik kiek aukštesnėje nei 0 °C temperatūroje, palaikant tinkamą oro drėgmę, žymiai ilgiau išsaugo vitaminus, skonį ir išvaizdą nei įprastame šaldytuve.

 

NoFrost (bešerkšnė sistema)7. NoFrost

Daugiau jokio šaldiklio atšildymo: Liebherr NoFrost technologija suteikia jums greitai šaldantį, ventiliuojamą, bešerkšnį šaldiklį. Maisto produktai užšaldomi vėsia oro cirkuliacija pašalinant drėgmę, taip užtikrinant, kad šaldiklis ir jame esantys produktai visą laiką išliktų be šerkšno.

 

8. Idealus pasirinkimas, vertinantiems kokybišką vyną

Liebherr vyno šaldytuvai siūlo daugybę subtilių klimato režimų, kad jūsų vynas visuomet būtų idealiai paruoštas ragauti ir kuo ilgesnį laiką išlaikytų visas geriausias savo savybes. Vinidor daugiatemperatūriai vyno šaldytuvai leidžia vienu metu saugoti skirtingus vynus optimaliose sąlygose.

 

9. Skinantis apdovanojimus

Išskirtinai kokybiški Liebherr produktai bei jų dizaino sprendimai yra gavę daugybę nepriklausomų tarptautinių konkursų apdovanojimų (Interior Innovation Award, Red Dot Award,

iF Design Award). Liebherr šaldymo įrenginiai reguliariai tampa vokiečių vartotojų asociacijos Stiftung Warentest testų nugalėtojais.

 

10. Platus produktų pasirinkimas

Liebherr siūlo platų, daugiau nei 400 skirtingų šaldytuvų, šaldiklių ir vyno šaldytuvų asortimentą. Kompaniją gali užtikrintai garantuoti idealias maisto saugojimo sąlygas įvairiausių poreikių vartotojams visame pasaulyje.

Šioje svetainėje mes naudojame slapukus, nes to reikia sklandžiam aptarnavimo internetu procesui. Daugiau apie slapukus galite sužinoti čia. Naršymą tęskite paspaudę mygtuką „SUTINKU“
SUTINKU