Ogmina Telefonai ir navigacija
Išmanusis laikrodis Gudrutis R10 Camo Pink

Išmanusis laikrodis Gudrutis R10 Camo Pink

Prekės kodas: R42590355
Atsiliepimai (0)
Ogmina Telefonai ir navigacija
Išmanusis laikrodis Gudrutis R10 Camo Pink

Išmanusis laikrodis Gudrutis R10 Camo Pink

Prekės kodas: R42590355
Atsiliepimai (0)

Laikrodžiai Gudrutis sukurti vaikams ir veikia kaip telefonas. Vaikai gali mėgautis žaidimais lauke ir pasijusti tikrais SUPER herojais! Kol Jūsų vaikai pramogaus ir ugdys savarankiškumą, Jūs galėsite jaustis ramūs, nes turėsite galimybę bet kada susisiekti su savo mažyliu: skambinti ir siųsti žinutes. O jei vaikui reikės Jūsų patarimo jis pats galės paskambinti Jums! Papildoma vietos nustatymo funkcija leis matyti Jūsų vaiko buvimo vietą.

Išparduota
99,00 €

Pristatysime per: 2-5 d.d.

Prekė šiuo metu yra:

Sandėlyje

OGMINA parduotuvėje Viršuliškių g. 40, Vilnius

Darbo laikas: I – V 10.00 – 20.00; VI-VII 10.00 - 18.00

Parašykite mums žinutę Rašyti žinutę
Paskambinkite telefonu 8 700 80055
Mes susisieksime su Jumis Palikite savo telefono numerį
Ekranas 1.22"
Ekrano raiška 240x240
GPS Taip
SIM kortelės lizdas Taip
Atminties kortelės lizdas nėra
Kamera nėra
Baterija Iki 3 dienų
Suderinama operacinė sistema Android (nuo v4.4), iOS (nuo v9)
Funkcijos ● Skambučiai, balso ir teksto pranešimai į laikrodį; ● Skambučiai ir balso žinutės iš laikrodžio; ● Atsparumas drėgmei ir dulkėms; ● 10 telefono numerių knygelė; ● Procesorius: MTK2503D, 260MHZ; ● Ultra-mažas energijos eikvojimas; ● Baterijos veikimo trukmė: iki 3 dienų*; ● Micro SIM kortelė; ● Vietos nustatymas**; ● Žadintuvas; ● SOS pagalbos mygtukas; ● Netrukdymo režimas; ● Senkančios baterijos pranešimai; ● Žingsniamatis. * Baterijos gyvavimo trukmė priklauso nuo pasirinktų laikrodžio atnaujinimo parametrų programėlėje, laikrodžio naudojimo ypatumų, oro sąlygų ir natūralaus nusidėvėjimo. ** Lauke naviguoja pagal WIFI ir GPS, viduje – WIFI ir GSM. Galima vietos nustatymo paklaida, priklausomai nuo ryšio operatoriaus, vietos nustatymo signalo bei kitų techninių sąlygų. Tai nėra tikslios vietos nustatymo įrenginys!
Garantinis terminas mėn. 24
Ryšio technologija 4G
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus, nes to reikia sklandžiam aptarnavimo internetu procesui. Daugiau apie slapukus galite sužinoti čia. Naršymą tęskite paspaudę mygtuką „SUTINKU“
SUTINKU