Ogmina Asmens ir namų priežiūra Valymo technika
Dulkių siurblys robotas Ecovacs DEEBOT OZMO T8 Robot

Dulkių siurblys robotas Ecovacs DEEBOT OZMO T8 Robot

Prekės kodas: OGM19304447
Atsiliepimai (1)
Ogmina Asmens ir namų priežiūra Valymo technika
Dulkių siurblys robotas Ecovacs DEEBOT OZMO T8 Robot

Dulkių siurblys robotas Ecovacs DEEBOT OZMO T8 Robot

Prekės kodas: OGM19304447
Atsiliepimai (1)

DEEBOT OZMO T8 naudoja naujausią TrueDetect™ 3D technologiją, kuri dar tiksliau skenuoja aplinką ir padeda robotui neįsipainioti į laidus, nesugadinti smulkių daiktų ir dar našiau valo grindis. Unikali OZMO™ Pro drėgno grindų valymo sistema išsiskiria aukštu dažniu vibruojančia šluoste, kuri išvalo net pridžiūvusius nešvarumus.

Išparduota
684,00 €

Prekė šiuo metu yra:

Gamintojo arba paskirstymo sandėlyje

Pristatysime per: 1-3 d.d.

Pristatymo (atsiėmimo) kaina:

OGMINA parduotuvėje Viršuliškių g. 40, Vilnius - Nemokamai

Darbo laikas: I – V 10.00 – 20.00; VI-VII 10.00 - 18.00

OGMINA sandėlyje Graičiūno g. 6, Vilnius - Nemokamai

Darbo laikas: I-V 10.30 - 15.00; VI-VII nedirbame

Pristatymas jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje - 3,99 €
Parašykite mums žinutę Rašyti žinutę
Paskambinkite telefonu 8 700 80055
Mes susisieksime su Jumis Palikite savo telefono numerį
Baterijos tipas Li-ion
Darbinis ciklas 175 min.
Įkrovimo laikas 6.5 val.
Dulkių siurblio tipas Robotas
Baterijos įtampa 14.4 V
Triukšmo lygis 67 dB
Spalva Balta
El. galia 40 W
Dulkių tūris 0.42 ltr.
Gaminio informacija Išvengia susidūrimų, įstrigimų ir įsipainiojimų Pažangiausia „TrueDetect™ 3D“ kliūčių aptikimo ir išvengimo technologija naudoja struktūruotą šviesą panaudojančią technologiją ir 3D skenavimo algoritmą, kad itin tiksliai skenuotų aplinką ir aptiktų net mažiausias kliūtis patalpoje. Šitaip „DEEBOT“ sugeba atpažinti siaurus plyšius, plonas kėdžių kojas, smulkius daiktus ar durų slenksčius, kad niekur neatsitrenktų ir neužstrigtų. Be to, jis sugeba geriau atpažinti tamsius paviršius. Itin tikslus planavimas „TrueMapping™“ sistema su „D-ToF“ lazeriniais jutikliais yra naujos kartos lazerinė technologija. Nuo šiol robotas gali aptikti dvigubai didesnį atstumą (iki 10 m) ir žymiai tiksliau. Su integruotais savo srityje pirmaujančiais algoritmais DEEBOT OZMO T8 greičiau ir tiksliau skenuoja, sudaro žemėlapius ir planuoja efektyvų siurbimo maršrutą. Tai ypač naudinga šeimoms su didesniais namais. OZMO™ Pro grindų plovimo technologija Revoliucinė „Ecovacs“ slėgio išlaikymo sistema padidina energijos suvartojimo efektyvumą ir užtikrina aukštą vakuumo slėgį. Tai lemia didesnį siurbimo efektyvumą. Su naująja „OZMO™ Pro“ sistema robotas ne tik siurbia ir plauna grindis vienu pravažiavimu, bet ir šveičia naudojant grindų plovimo plokštelę su elektriniu varikliuku. Veikiama aukšto dažnio virpesių ji geriau išplauna sunkiai išvalomas dėmes. Priklausomai nuo poreikių galima nustatyti keturis vandens purškimo lygius. Galinga siurbimo ir grindų plovimo funkcija Kai grindys nėra plaunamos, robotas atpažįsta kilimus ir padidina siurbimo galią. Didelės talpos baterija Vienu baterijos pakrovimu, robotas gali dirbti iki 3 valandų ir išvalyti iki 300 kvadratų namų ploto (*esant standartinei traukos galiai, testuojant Ecovacs laboratorijoje, tikroji reikšmė gali skirtis priklausomai nuo namų aplinkos).
Garantinis terminas mėn. 36 mėn. (baterijai 24 mėn.)
Svoris netto 4.7 kg
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus, nes to reikia sklandžiam aptarnavimo internetu procesui. Daugiau apie slapukus galite sužinoti čia. Naršymą tęskite paspaudę mygtuką „SUTINKU“
SUTINKU