Ogmina Verta žinoti Pasiūlymai
Susigrąžinkite iki 1000* €, pirkdami Sony sisteminius fotoaparatus* ir jų priedus!

Pasiūlymai

2019-05-17

Susigrąžinkite iki 1000* €, pirkdami Sony sisteminius fotoaparatus* ir jų priedus!

Sony CashBackNuostatos ir sąlygos

1. Pinigų grąžinimo akciją už „Sony“ gaminius (toliau „Akcija“) organizuoja bendrovė „Sony Europe B.V.“, įsikūrusi adresu The Heights, Brooklands, Weybridge, Surrey, KT13 0XW (toliau „Sony”). Prašome nesiųsti paraiškų formų šiuo adresu, kadangi jos nebus priimamos. Paraiškas pateikite 7 punkte nurodytoje interneto svetainėje.

2. Ši Akcija yra vartotojams skirta akcija ir taikoma tik pirminiam vartotojui, įsigijusiam tam tikrą gaminį. Šis pasiūlymas negalioja bendrovių, organizacijų bei institucijų, o taip pat perpardavėjų teikiamoms paraiškoms. Paraišką pagal šią Akciją gali teikti tik 18 metų ar vyresnis asmuo.

3. Akcija taikoma tik įsigyjant naujus gaminius (t.y. netaikoma naudotiems, grąžintiems ar atnaujintiems gaminiams), kuriuos Lietuvoje tiekia ir platina „Sony“ bendrovė.

4. Prašome atidžiai ir neskubant peržiūrėti šias sąlygas bei nuostatas tam, kad įsitikintumėte, jog jūs jas atitinkate, taip siekiant išvengti galimo nusivylimo.

 

 

Paraiškų teikimo procesas

5. Jei įsigijote bet kurį iš žemiau išvardintų gaminių (toliau „Gaminiai”) iš Ogmina mažmeninės prekybos centrų arba internetinės parduotuvės Ogmina.lt laikotarpiu nuo 2019 m. gegužės 13 d. iki 2019 m. liepos 31 d. (imtinai), tuomet įgyjate teisę reikalauti žemiau nurodytos grąžinamos pinigų sumos pagal šias jums taikomas Nuostatas ir sąlygas.

Sąrašas į parduotuvėje esančias prekes ČIA. Kitus modelius galima užsisakyti el. paštu labas@ogmina.lt arba mažmeninės prekybos vietose. Už gaminius grąžinama pinigų suma:

Sony sąrašas

6. Klientai, įsigiję objektyvą* kartu su fotoaparatu*, už objektyvo įsigijimą turi teisę gauti dvigubą nei nurodyta grąžinamą pinigų sumą (t.y. 200 EUR vietoje 100 EUR). Teisė į dvigubą grąžinamą sumą galima tik tuo atveju, jei objektyvai ir fotoaparatai buvo perkami kartu tuo pačiu metu, t.y. to paties pirkimo sandorio metu. Dviguba grąžinama suma taikoma tik objektyvui, ne fotoaparatui. Į dvigubos grąžinamos sumos paraišką įtraukiamų objektyvų skaičius yra neribojamas, su sąlyga, jei jie buvo įsigyti tuo pat metu, kaip ir pagrindinė fotoaparato įranga.

Bendrosios nuostatos, taikomos visoms paraiškoms dėl pinigų grąžinimo

7. Nepriklausomai nuo to, kokio tipo gaminiui teikiama pinigų grąžinimo paraiška, prašome užpildyti paraišką internete, įvedus šį URL adresą: www.sony.lt/cashback Paraiškos pateikimui reikia turėti „My Sony“ paskyrą – jei dar neturite „My Sony“ paskyros, jums teks ją susikurti. Norint užpildyti paraišką, jums prireiks elektroniniu būdu pateikti gaminio serijos numerį, nuotrauką, kurioje matosi serijos numeris ant paties gaminio bei originalaus spausdintinio pirkinio čekio/ sąskaitos kopiją, kurioje aiškiai matytųsi pardavėjo pavadinimas, gaminio pavadinimas bei pirkimo data. Dvigubos grąžinamos sumos atveju, aprašytu 6 punkte, pirkinio čekyje/sąskaitoje turi matytis ir sąlygas atitinkantis objektyvas(-ai) ir fotoaparatas(-ai). Internetu atliktų užsakymų patvirtinimai bei ranka rašyti čekiai nepriimami.

8. Paraiškos gali būti teikiamos tik praėjus keturiolikai (14) dienų nuo atitinkamo gaminio(-ių) įsigijimo. Paraiškos, pateiktos nepraėjus nurodytam laikotarpiui, nebus priimamos.

9. Visos paraiškos, susijusios su Pinigų grąžinimo akcija, turi būti pateiktos ne vėliau kaip iki 2019 m. kovo 31 d. vidurnakčio Centrinės Europos laiku (CET). Praėjus šiai datai, paraiškos nebebus priimamos.

10. Norint pateikti paraišką, būtina prieiga prie interneto ir pakankamas plačiajuosčio interneto greitis bei galimybė atsisiųsti duomenis. „Sony“ bendrovė nebus atsakinga už bet kokius techninius, aparatinės įrangos, programinės įrangos, serverio, interneto svetainės ar interneto ryšio sutrikimus, dėl kurių jūs negalėtumėte dalyvauti Akcijoje arba jūsų dalyvavimas būtų kokiu nors būdu apribotas. Prašome atkreipti dėmesį, jog priklausomai nuo interneto naudojimo sąlygų bei nuostatų, dalyvio interneto paslaugų teikėjas gali taikyti papildomus mokesčius.

11. Pinigų grąžinimas taikomas tik atitinkamiems „Sony“ gaminiams, kuriuos „Sony“ bendrovė tiekia ir platina savo įgaliotiems platintojams Lietuvoje. Rekomenduojame prieš įsigyjant gaminį pasikonsultuoti su vietiniu prekybos atstovu siekiant įsitikinti, jog jūsų pirkiniui bus taikomos šios Nuostatos ir sąlygos. Detalesnę informaciją apie „Sony“ įgaliotus platintojus galite rasti 7 punkte nurodytoje „Sony“ pinigų grąžinimo akcijos interneto svetainėje. „Sony“ bendrovė nėra atsakinga už klaidinančią platintojo pateikiamą informaciją apie šią akciją, o galutinį sprendimą dėl to, ar platintojas yra įgaliotasis, priima „Sony“. Siekiant išsklaidyti abejones, informuojame, jog „Sony“ nepriims paraiškų dėl gaminių, įsigytų iš „eBay“ ar trečiųjų šalių prekiautojų „Amazon Marketplace“ platformoje (nepriklausomai nuo to, ar gaminiai pateikiami kaip nauji, ar kaip naudoti).

12. Paraiška dėl pinigų grąžinimo negali būti teisėtai teikiama dėl gaminio, kurį pirkėjas grąžina pardavėjui ir atgauna visą išleistą sumą.

13. Nepilnai užpildytos paraiškos atveju, dalyvis bus informuojamas el. paštu ir jam/jai bus suteikiamas 10 (dešimties) kalendorinių dienų terminas išspręsti bet kokius nesklandumus ir atsiųsti teisingus bei galiojančius dokumentus, atitinkančius nurodytus reikalavimus.

14. Vienas vartotojas gali pateikti ne daugiau nei 3 paraiškas, o dėl vieno produkto galima teikti tik vieną paraišką. Pavienėje paraiškoje įtrauktų gaminių skaičius (remiantis 8 punktu) yra neribojamas, tačiau kiekvienas pirkimo sandoris privalo būti pateikiamas kaip atskira paraiška.

15. Jei visi kriterijai atitinka, pinigų grąžinimas įvykdomas per 28 dienas; tais atvejais, kai negalėsime to atlikti per šį laikotarpį, padarysime tai kaip galima greičiau po jo termino pabaigos.

16. Pinigų grąžinimas bus atliekamas tiesioginiu bankiniu pavedimu į Jungtinėje Karalystėje, Airijos Respublikoje ar Meno saloje veikiančių finansinių institucijų valdomas sąskaitas. Tai atliekama su sąlyga, jei pateikiami teisingi elektroniniai banko duomenys. Alternatyvus pinigų grąžinimo būdas nėra įmanomas. Atkreipiame dėmesį, jog sėkmingo paraiškų pateikimo atveju pinigų grąžinimas pareiškėjams bus atliekamas tiesioginiu bankiniu pavedimu su sąlyga, jei pateikti teisingi bankiniai duomenys, o čekis yra galiojantis ir įskaitomas. Paraiškų teikėjams iš Lietuvos pinigų grąžinimas bus atliekamas eurais.

Įvairios nuostatos

17. Mes pasiliekame teisę sulaikyti ir/arba neatlikti pinigų grąžinimo mokėjimo: (i) tais atvejais, kai mes įtariame, jog pagal šią Akciją pateikta paraiška yra klaidinga ar nesąžininga arba kai paraiška neatitinka čia nurodytų sąlygų, arba (ii) asmuo yra teikęs nesąžiningą arba kitais būdais sąlygų neatitinkančią paraišką pagal anksčiau vykusią akciją.

18. Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu panaikinti Akciją be išankstinio įspėjimo. Pinigų grąžinimo pasiūlymų kiekis yra ribotas. „Sony“ pasilieka teisę prireikus pakeisti bet kurį pasiūlymą į atitinkamos būklės ar vertės gaminius arba paslaugas.

19. Visų „Sony“ gaminių kiekis yra ribotas.

20. Akcija nesumuojama su jokiomis kitomis akcijomis.

21. Pinigų grąžinimo mokėjimui nenumatytas jokia kredito, grynųjų pinigų ar gaminio alternatyva.

22. Kilus bet kokiems klausimams dėl paraiškos, prašome skambinti mums telefono numeriu 8 800 40008 arba susisiekti su mumis interneto svetainėje adresu http://services.sony.lt/supportmvc/lt/Contact/Email?cpint=spt-footer_contact

23. Visos paraiškos formoje pateiktos instrukcijos yra šių Nuostatų ir sąlygų dalis.

24. Teikiant paraišką dėl Pinigų grąžinimo, traktuojama, jog pareiškėjai perskaitė ir sutinka su šiomis Nuostatomis ir sąlygomis bei „Sony“ privatumo politika, su kuria galite susipažinti internete, adresu https://www.sony.lt/eu/pages/privacy/lt_LT/privacy_overview.html

25. Jūsų pateikta asmeninė informacija bus apdorojama bendrovės „Sony Europe Limited“ bei jos trečiosios šalies paslaugų teikėjo šios Akcijos administravimo tikslais. Esant būtinybei, bendrovė „Sony“ gali pasidalinti šia informacija su įgaliotais „Sony“ platintojais siekiant patikrinti paraiškas ir apsisaugoti nuo nesąžiningų paraiškų.

26. Kilus klausimams dėl jūsų asmeninės informacijos naudojimo, prašome susisiekti su mumis naudojant mūsų internetinę formą, kurią rasite adresu http://services.sony.lt/supportmvc/lt/Contact/Email?cpint=spt-footercontact

27. Ši Akcija vykdoma ir aiškinama remiantis jūsų gyvenamoje teritorijoje galiojančiais įstatymais, o šalys paklūsta išimtinei toje pačioje teritorijoje veikiančių teismų jurisdikcijai.

Šioje svetainėje mes naudojame slapukus, nes to reikia sklandžiam aptarnavimo internetu procesui. Daugiau apie slapukus galite sužinoti čia. Naršymą tęskite paspaudę mygtuką „SUTINKU“
SUTINKU