Ogmina Verta žinoti Pasiūlymai
Philips Sonicare dantų šepetėlių 30 dienų pinigų grąžinimo akcija

Pasiūlymai

2019-11-01

Philips Sonicare dantų šepetėlių 30 dienų pinigų grąžinimo akcija

 

 

Įsigyk bet kurį elektrinį Philips Sonicare prietaisą nuo 2019 m. sausio 1 d. iki 2019 m. gruodžio 31 d., užregistruok savo pirkinį www.philips.lt/sonicare ir gauk 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją! Jeigu Philips Sonicare nepateisins lūkesčių, mes grąžinsime sumokėtus pinigus.


Akcijos taisyklės:

1. Akcijoje dalyvauja visi Philips Sonicare elektriniai dantų šepetėliai ir Philips Sonicare Airfloss tarpdančių valikliai.
          1.1. 30 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma toms prekėms, kurios buvo pirktos 2 punkte nurodytose prekybos vietose nuo 2019-01-01 iki 2019-12-31 ir yra užregistruotos šių taisyklių 3 punkte nurodyta tvarka.
2. 30 dienų pinigų grąžinimo garantijos akcija taikoma tik elektriniams Philips Sonicare prietaisams įsigytiems Lietuvos Respublikos teritorijoje nuo 2019 m. sausio 1 d. iki 2019 m. gruodžio 31 d., Philips partnerio Ogmina mažmeninėse ir internetinėse prekybos parduotuvėse. Akcijoje gali dalyvauti tik fiziniai asmenys, juridiniams asmenims ši akcija nėra taikoma.
3. 30 dienų pinigų grąžinimo garantijos akcija taikoma tik užregistravus įsigytą produktą interneto svetainėje www.philips.lt/sonicare ne vėliau nei per 14 dienų nuo įsigyjimo dienos, nurodžius pilną produkto modelį, jo serijinį numerį, pirkimo datą ir vietą, pridėjus nuskenuotą ar fotografuotą pirkimą įrodanti dokumentą (pvz. pirkimo čekį), kuriame aiškai matomas įsigyto produkto modelis ir pirkimo data; taip pat privalo būti pateikta informacija, kuri reikalinga pinigams pervesti grąžinus produktą t.y. asmens vardas, pavardė, kontaktinis telefono numeris, el. pašto adresas (privalo būti naudojamas) bei asmeninės banko sąskaitos numeris. Pinigai grąžinami tik tam asmeniui, kuris užregistruoja produktą, kitiems asmenims pinigų pervedimas/grąžinimas negalimas.
          3.1. Tam, kad akcijos organizatorius galėtų įvykdyti pinigų grąžinimą, registruojant akcijos prekę registracijos formoje būtina nurodyti, kad norėtumėte gauti 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, todėl sutinkate, kad Jūsų duomenys gali būti naudojami rinkodaros tikslais ir jūsų el. paštu gali būti siunčiami pranešimai apie Philips gaminius.
          3.2. Dalyvis netenka 30 dienų pinigų grąžinimo garantijos, jeigu:
                    a. Neįvykdo bent vieno iš taisyklių reikalavimų;
                    b. Pateikia klaidinantį pirkimą įrodantį dokumentą ar netikslų produkto serijinį numerį;
                    c. Prekę įsigyja kitu, nei akcijos sąlygose nurodytu laikotarpiu;
                    d. Prekę įsigyja kitur, nei iš akcijos sąlygose 2 punkte nurodytų prekybos vietų;
                    e. Pateikia neteisingą informaciją registracijos formoje.
4. Norint grąžinti produktą vartotojui būtina , norėdamas susigrąžinti pinigus, privalo įsitikinti, kad prekė yra registruota svetainėje www.philips.lt/sonicare bei išanksto susisiekti su šios akcijos partneriais UAB „Opera Optima" (el. p. mantas@operaoptima.lt ir tel.nr. +370 630 72279), kad susitarti dėl produkto grąžinimo/pristatymo bei pinigų susigrąžinimo.
Jei produktas siunčiamas paštu, prekės pateikimo data yra laikoma diena, kai gaminys buvo gautas. Gavimo/pristatymo datą privalo patvirtinti ant siuntos esantis pašto antspaudas ir jis turi atitikti akcijos laikotarpį.
5. Grąžinamas produktas privalo būti nesugadintas ar kažkaip kitaip pažeistas, originalioje pakuotėje su visais priedais ar dovanomis, bei originaliais pirkimą įrodančiais dokumentais (pvz. pirkimo kvitu) ir garantijos talonu (jei buvo išduotas).
6. Asmeninė informacija:
          6.1 Už akcijos metu dalyvio pateiktos informacijos saugumą yra atsakinga „Philips Baltic SIA“.
          6.2. Duomenys bus apdoroti ir išsaugoti siekiant suteikti pinigų grąžinimo garantiją, laikantis taikomų duomenų apsaugą reglamentuojančių įstatymų ir Philips duomenų tvarkymo taisyklių. Asmeninė informacija akcijos metu pateikiama laisva valia ir yra būtina, siekiant gauti pinigų grąžinimo garantiją. Ši informacija apima: vardą, pavardę, el. pašto adresą ir kitą susijusią informaciją. Papildomą informaciją apie savo asmens duomenų tvarkymą galima rasti svetainėje https://www.philips.lt/content/corporate/lt_lt/privatumo-nuostatos.html
7. Akcijos organizatorius yra „Philips Baltic SIA“, juridinis adresas: Ziedleju iela 2, Mārupe, LV-2167, Latvija. Akcijos organizatorius pasilieka teisę keisti akcijos taisykles ir nutraukti akciją bet kuriuo metu. Šiais atvejais organizatorius informuos dalyvius apie pakeitimus. Akcijos dalyviai bet kuriuo metu turi teisę nutraukti savo dalyvavimą pinigų grąžinimo akcijoje.

 

Philips Sonicare prietaisus rasite ČIA

 

Šioje svetainėje mes naudojame slapukus, nes to reikia sklandžiam aptarnavimo internetu procesui. Daugiau apie slapukus galite sužinoti čia. Naršymą tęskite paspaudę mygtuką „SUTINKU“
SUTINKU