Ogmina Verta žinoti Naujienos
Naujas Daewoo vardas – Winia

Naujienos

2020-10-22

Naujas Daewoo vardas – Winia

2018 metais Daewoo Electronics susijungė su Pietų Korėjos buitinės technikos gamintoju Winia ir bendrovė tapo Winia Daewoo Electronics. Šiandien Winia Daewoo Electronics yra viena iš lyderiaujančių įmonių pasaulinėje buitinės technikos rinkoje.
2020 metais buvo priimtas sprendimas Daewoo pakeisti Winia prekiniu ženklu. Daewoo buitinė technika visada derino savyje šiuolaikinį dizainą ir aukštąsias technologijas, kurias toliau puoselės naujasis prekinis ženklas Winia.
Winia tikslas yra pagerinti vartotojų gyvenimo kokybę. Šis prekinis ženklas skatina atsakingą vartojimą bei etišką elgesį su aplinka ne tik savo produkcijoje, bet ir visoje įmonėje. Norėdami užtikrinti atsakingą ir nežalojančią gamybos plėtrą Winia aktyviai plėtoja tvarias technologijas ir procesus, investuoja į mokslinius tyrimus, taip siekdama mažinti poveikį aplinkai.

Ogminoje siūlomas Winia prekes galite pamatyti ČIA

Šioje svetainėje mes naudojame slapukus, nes to reikia sklandžiam aptarnavimo internetu procesui. Daugiau apie slapukus galite sužinoti čia. Naršymą tęskite paspaudę mygtuką „SUTINKU“
SUTINKU