Prekių grupės

Pasiekėte didžiausią lyginamų prekių skaičių.
Išparduota Dulkių siurblio filtras MIELE SF-HA50 ActiveHEPA
Išparduota
29,99 €

Miele privalumai

Maloni gaiva džiovyklėje

Su "Miele" džiovykle mėgausitės ypatingu, ilgai išliekančiu, harmoningu kvapų pojūčiu. Džiovinamus skalbinius apgaubs Jūsų mėgstamiausias aromatas iš naujųjų "Miele" kvapų kolekcijos. Jūsų skalbiniai net iki 4 savaičių išliks ne tik purūs, bet ir nuostabiai kvapnūs. Iš skirtingų aromatų išsirinkite savo mėgstamiausią.

„UltraPhase 1“ ir „UltraPhase 2“

Hohenšteino institute ištirtos 2 etapų automatinės dozavimo sistemos savybės, kartu naudojant "Miele" skalbiklius "UltraPhase 1" ir "UltraPhase 2". Buvo patvirtinta išskirtinė plovimo kokybė, remiantis dėmių šalinimo, baltumo lygio, apsaugos nuo papilkėjimo ir dozavimo tikslumo rezultatais.

Optimali priežiūra

"Miele" prietaisų priežiūrai naudodami tik "Miele" originalias valymo ir priežiūros priemones, apsaugosite savo aukštos kokybės prietaisus nuo pažeidimų, šie ilgiau atrodys kaip nauji. Be to, tai padės užtikrinti nepriekaištingą buitinių prietaisų veikimą visą jų tarnavimo laiką.

"Saldo" bandymų laimėjimas Šveicarijoje, 2010 m.

Geriausias "Miele" stiklo keramikos ir nerūdijančiojo plieno valiklis.

Originalus „Miele“ dulkių maišelis

Švarus išpučiamas oras – tai savybė, be kurios "Miele" neįsivaizduoja savo prietaisų. Originalūs "Miele" dulkių maišeliai pasižymi veiksmingu dulkių filtravimu, todėl grindų priežiūra tampa dar lengvesnė.

Dulkės tvirtai užrakinamos

Dėl keleto filtro sluoksnių, kartą susiurbtos (smulkiosios) dalelės negali vėl patekti atgal į patalpą.

"AirClean" filtravimo sistema

"Miele" "Air Clean" filtrų sistema, susidedanti iš originalaus "Miele" dulkių maišelio, variklio apsaugos ir "AirClean" išmetamojo filtro, užtikrina didžiausią higieną. Ženkliai sumažinamas patalpos oro užterštumas smulkiosiomis dulkių dalelėmis. Dėl šių komponentų sąveikos, sulaikoma daugiau nei 99,9 % smulkių dulkių dalelių.

Tobulai sugeria dulkes

Dėl tobulo spynelės-rakto principo, pro originalų "Miele" maišelį neprasprūs nei dulkelė.
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus, nes to reikia sklandžiam aptarnavimo internetu procesui. Daugiau apie slapukus galite sužinoti čia. Naršymą tęskite paspaudę mygtuką „SUTINKU“
SUTINKU