Miele pirkėjo vadovas

Miele privalumai

Belaidis patiekalų termometras

Individualus žuvies, mėsos ir paukštienos kepimas laipsnio tikslumu, kurį užtikrina temperatūros matavimas patiekalo centre ir laikmačio indikatorius. Dėl jo daugiau nebereikės stebėti gaminimo proceso. Maisto termometro naudojimas yra labai paprastas. Ypatingas akcentas: jis visada pasiekiamas, nes jo laikymo vieta yra orkaitės durelėse.

"FlexiClip" vis. ištraukiamas stalčius

Dėl visiškai ištraukiamo stalčiaus, kepimo skardas, kepimo groteles ir orkaitės indą "Gourmet" galima visiškai ištraukti iš skyriaus maistui ruošti ir išlaikyti bet kokioje padėtyje. Taip patogu apšlakstyti kepsnį arba apversti gaminamą maistą, be pavojaus nusideginti prisilietus prie karštų paviršių. Lanksčiai pritaikomas, nes galima įstatyti visuose lygiuose.

"Moisture plus"

Dėl galimybės derinti įvairius kepimo režimus ir drėgmės funkciją, užsitikrinsite tobulą rezultatą tiek kepdami, tiek kepindami. Mėsa taps švelni ir sultinga, su švelnia rusva plutele, o duona ir bandelės bus tarsi ką tik iš kepyklos. Galimybė reguliuoti garų paleidimo drėgnajam kepimui laiką. Drėgnasis kepimas naudojamas ir įvairiose automatinėse programose.

Elektroninis temperatūros reguliavimas

Elektroninė kepimo temperatūros kontrolės sistema užtikrina tikslų temperatūros reguliavimą. Geriausi kepimo rezultatai dėl labai nedidelių temperatūros skirtumų, taip pat platus panaudojimo spektras: nuo jogurto gamybos iki apskrudusių kepsnių.

Individualios programos

"Miele" orkaitėms galite sukurti iki 20 asmeninių programų: Individualiai galima nustatyti režimą, temperatūrą ir trukmę. Taip pat galite atidaryti dažniausiai gaminamų patiekalų nuostatas ir vėl automatiškai pakartoti geriausią rezultatą.

"SoftOpen"

Dėl rafinuoto atidarymo mechanizmo, kurį galima pasirinkti spustelėjus atitinkamo simbolio mygtuką, durelės atsidaro ypač švelniai ir elegantiškai iki 90°, o pasiekusios galinę padėtį – sustoja. Su šia didž. naudotojo patogumui skirta funkcija patogiai pasieksite gaminimo kameroje esančius maisto produktus.

Traškumo funkcija

Tikslingai sumažinus drėgmę maisto ruošimo skyriuje, užtikrinamas sausas maisto ruošimo skyriaus oras. Taip paruoštos skrudintos bulvytės arba kroketai bus itin traškūs. Traškumo funkcija gali būti asmeniškai įtraukta į pasirinktą režimą.

"CleanSteel"

Visų "Miele" nerūdijančiojo plieno prietaisų paviršius "CleanSteel" yra labai kokybiškas. Todėl paviršių labai lengva prižiūrėti. Pirštų atspaudai ant "CleanSteel" yra beveik nematomi.

"MultiSteam"

Rafinuotus gaminimo rezultatus – trašku ar minkšta – patenkinsite su "Miele" garinėmis orkaitėmis. Tobulu rezultatu pasirūpina išskirtinės "Miele" "MultiSteam" technologijos išorinis garų generavimas. 8 garų angos užtikrina greitą garų generavimą, įkaitimo laiką ir garų paskirstymą tolygiam kepimo rezultatui.

Troškinimas neatsižvelgiant į kiekį

Tik viena porcija ar maistas visai šeimai, užšaldyti ar šviežūs maisto produktai – kepimo trukmė "Miele" garinėse orkaitėse visuomet vienoda. Atkris varginantis svėrimas ir skirtingų kepimo laikų apskaičiavimas.
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus, nes to reikia sklandžiam aptarnavimo internetu procesui. Daugiau apie slapukus galite sužinoti čia. Naršymą tęskite paspaudę mygtuką „SUTINKU“
SUTINKU