Miele privalumai

Puikus prietaiso ir jo priedų derinys

Tobuliems rezultatams. O naudodami juos kartu su "Miele" virtuvės prietaisais, pasieksite patikimų ir puikių rezultatų.

Baigiamasis apdorojimas su "PerfectClean"

Padėklai, kepimo ir skrudinimo grotelės, yra padengti patentuota, įpjovimams atsparia, nelimpančia paviršiaus danga. Net ir didžiausius nešvarumus lengvai nuvalysite kempine, naudodami šiek tiek ploviklio.

Keptuvo priedai

H 6890 BP 90 cm pločio orkaitėje įrengtas besisukantis keptuvas, užtikrinantis vienodą kepamo patiekalo apskrudinimą. Su šiuo sukamuoju keptuvu pateikiami du priedai.

Neprisvylanti danga

Originalūs "Miele" orkaitės indai "Gourmet" pagaminti iš aukštos kokybės lieto aliuminio ir padengti nesvylančia ILAG danga. Jos dėka maisto likučiai nesvyla prie dangos, kartu palengvėja ir indų plovimas.

Perforuoti kepimo padėklai

Pasirinkus "Moisture plus" programą, perforuoti kepimo padėklai tinka apskrudusių saldžiųjų patiekalų, pvz., bandelių, duonos, pyragų ir traškios picos kepimui, o taip pat orkaitėje paruošite tobulas gruzdintas bulvytes.

Maisto ruošimo indai iš "iittala"""All Steel""kolekcijos

"iittala" puodų ir keptuvių linijai ""All Steel"" būdingas itin lygus dugnas. Todėl juose ne tik optimaliai paskirstoma šiluma, bet būdingas ir glaudus sąlytis su kaitlente.

Indukcinio kaitinimo priedai

Kai kurie "Miele" keptuvai, puodai ir keptuvės turi indukciniam kaitinimui pritaikytus dugnus, todėl jie itin gerai tinka indukcinėms kaitlentėms.

"FlexiClip"vis. ištraukiamas stalčius

Dėl visiškai ištraukiamų stalčių, kepimo padėklus, kepimo ir kepinimo groteles o taip pat "Gourmet" orkaitės indą galima ištraukti iš maisto ruošimo skyriaus saugiai išlaikant bet kokioje padėtyje. Galėsite saugiai, be jokio pavojaus nusideginti, aplaistyti kepsnį arba lengvai apversti kepamą patiekalą. Be to, ant "FlexiClip" visiškai ištrauk. stalčių uždėtus padėklus, groteles ir keptuvus lengvai perkelsite į kitą aukštį.
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus, nes to reikia sklandžiam aptarnavimo internetu procesui. Daugiau apie slapukus galite sužinoti čia. Naršymą tęskite paspaudę mygtuką „SUTINKU“
SUTINKU