Ogmina
Miele dulkių siurblys dovanų

Ogmina

2024-05-09

Miele dulkių siurblys dovanų

Kampanijos taisyklės

Nuo 2024 m. gegužės 1 d. iki birželio 30 d. įsigykite naują „Miele“ skalbyklę su „TwinDos“ sistema, „Miele“ skalbinių džiovyklę arba „Miele“ indaplovę ir gaukite dovanų „Miele“ siurblį.

Kampaniją organizuoja SIA „Miele“, įm. k. 40103158767, adresas Brīvības g. 40-21, Ryga, LV-1050.

Pirkėjas (Dalyvis), norėdamas gauti dulkių siurblį, turi užregistruoti pagal šią akciją įsigytus naujus „Miele“ prietaisus ir įkelti pirkimo sąskaitą bei mokėjimo dokumentą (čekį arba mokėjimo pavedimą su nurodytu atitinkamos sąskaitos numeriu) www.miele.lt ne vėliau kaip iki 2024 m. rugpjūčio 31 d. Mokėjimo dokumentai turi būti išduoti kampanijos laikotarpiu: nuo 2024-05-01 iki 2024-06-30.

Užregistravęs prietaisą Dalyvis el. paštu gaus patvirtinimą, kad prašymas yra aktyvuotas.  Dovanos pristatymas gali užtrukti iki 4 savaičių, bet taip nenutiks, jei prietaisas bus grąžintas per leistiną grąžinimo laikotarpį:

  • Norėdamas gauti dovaną Dalyvis gali registruotis tik priėmęs galutinį sprendimą pasilikti įsigytą prietaisą (t. y. nepasinaudoti savo teise atsisakyti prekės, jei ji buvo pirkta internetu).
  • Jei dalyvis užsiregistravo, norėdamas gauti dovaną, o vėliau nusprendžia pasinaudoti savo teise atsisakyti prekės ir ją grąžinti į parduotuvę, dalyvis nedelsdamas privalo atšaukti registraciją dovanai gauti ir pranešti apie tai el. paštu info@miele.l
  • Jei dalyvis gavo dovaną, o vėliau pasinaudoja savo teise atsisakyti prekės, jis nedelsdamas privalo grąžinti gautą dovaną – nepanaudotą ir nepažeistoje pakuotėje arba susisiekti su organizatoriumi info@miele.lt dėl dovanos vertės, kurią sudaro 339 EUR (mažmeninė prekės kaina www.miele.lt), grąžinimo.  

 

Kampanija taikoma visoms „Miele“ skalbyklėms su „TwinDos“ sistema, visoms „Miele“ skalbinių džiovyklėms ir visoms „Miele“ indaplovėms.

Norėdamas gauti kampanijos dovaną Dalyvis turi būti vyresnis nei 18 metų ir gyventi Latvijoje, Lietuvoje arba Estijoje.

Kampanija netaikoma būsto plėtros projektų ir bet kokiems išparduotuvių sandoriams, SIA „Miele“ darbuotojams, prietaisus įsigyjant „Miele“ centruose, taip pat grąžinamoms prekėms. Kampanija netaikoma juridiniams asmenims.

Kampanija nesusijusi su įmontuojamos technikos pasiūlymu „5 už 4“ „Miele“ prekybos vietose ir virtuvės studijose.

Dalyvavimo kampanijoje sąlyga – Dalyvio pritarimas šioms kampanijos taisyklėms.

Pirkėjas, nurodydamas pristatymo adresą, el. pašto adresą ir telefono numerį, atsako už įvestos informacijos teisingumą.

„Miele“ pasilieka teisę peržiūrėti registraciją, kad įsitikintų, jog laikomasi šios kampanijos taisyklių, ir prašyti papildomos informacijos bei atitinkamos medžiagos. „Miele“ tai pat pasilieka teisę ištrinti registraciją, jei kyla įtarimų dėl piktnaudžiavimo kampanija.

BDAR

Įmonė „Miele“ yra atsakinga už dalyvio asmens duomenų tvarkymą pagal galiojančius šalies teisės aktus. Visus asmens duomenis „Miele“ tvarkys tik šios kampanijos metu. Su šia kampanija susiję duomenys bus tvarkomi tol, kol jie bus pagrįsti šiame kontekste, o vėliau jie bus ištrinti. Dalyvaudama kampanijoje „Miele“ dalyvio asmenis duomenis tvarko remdamasi teisėtu interesu vykdyti „Miele“ įsipareigojimus dalyviui.

Šioje svetainėje mes naudojame slapukus, nes to reikia sklandžiam aptarnavimo internetu procesui. Daugiau apie slapukus galite sužinoti čia. Naršymą tęskite paspaudę mygtuką „SUTINKU“
SUTINKU