Ogmina Verta žinoti Pasiūlymai
Miele CashBack - Susigrąžinkite 200 €

Pasiūlymai

2023-09-15

Miele CashBack - Susigrąžinkite 200 €

„Miele” – pinigų grąžinimo akcijos sąlygos


Nuo 2023 m. rugsėjo 15 d. iki lapkričio 15 d. įsigykite naują „Miele” skalbyklę su „TwinDos” funkcija, „Miele” skalbyklę-džiovyklę, „Miele” indaplovę su „AutoDos” funkcija arba „Miele” orkaitę (arba garinę orkaitę) ir už kiekvieną prietaisą susigrąžinkite 200 EUR. Jei norite susigrąžinti pinigus, privalote www.miele.lt interneto svetainėje įkelti įsigyto gaminio sąskaitą ir užregistruoti jį ne vėliau nei iki 2023 m. gruodžio 31 d.

Užsiregistravę gausite el. laišką, patvirtinantį, kad Jūsų pinigų grąžinimas suaktyvintas. Grąžinimas gali užtrukti iki 4 savaičių, pinigai nebus grąžinami, jei prietaisas bus grąžintas per nustatytą grąžinimo laikotarpį.

Akcija galioja visoms „Miele” skalbyklėms su „TwinDos” funkcija, visoms „Miele” skalbyklėms džiovyklėms, visoms „Miele” indaplovėms su „AutoDos” funkcija ir bet kokiai „Miele” orkaitei (arba garinei orkaitei).

Jei norite susigrąžinti pinigus, Jūs privalote būti vyresni nei 18 metų ir būti Lietuvos, Latvijos arba Estijos gyventojai. Kampanija negalioja juridiniams asmenims. Kampanija netaikoma grąžinamiems prietaisams. Dalyvavimo šioje kampanijoje sąlyga yra ta, kad dalyvis sutinka su šiomis kampanijos sąlygomis.

Registruodamasis dalyvis turi įkelti pirkimo sąskaitą faktūrą, kurioje turi būti nurodyta bent ši informacija: pirkimo data, pardavėjo pavadinimas ir gaminio pavadinimas. Be to, gaminio serijos numeris ir dalyvio el. pašto adresas turi būti užregistruoti internetu: www.miele.lt

Nurodant banko sąskaitą, vardas ir pavardė turi sutapti tiek su banko sąskaitos savininko, tiek ir su kampanijos dalyvio duomenimis.

„Miele” turi teisę peržiūrėti registraciją, kad patikrintų, ar laikomasi šių kampanijos sąlygų, taip pat paprašyti papildomos informacijos ir atitinkamos medžiagos. Be to, „Miele” pasilieka teisę ištrinti registraciją, jei kyla įtarimų, dėl kampanijos piktnaudžiavimo.

Visus produktus, kurie dalyvauja akcijoje, rasite ČIA

Indaploves su „AutoDos” funkcija rasite ČIA.

Skalbyklės su „TwinDos” funkcija rasite ČIA.

Orkaites, kurios dalyvauja akcijoje, rasite ČIA.


BDAR
Bendrovė „Miele” atsako už dalyvio asmens duomenų tvarkymą pagal galiojančius nacionalinius teisės aktus. Visus asmens duomenis „Miele” tvarkys tik su šia kampanija susijusiais tikslais. Su šia kampanija susiję duomenys bus tvarkomi tol, kol tai bus pateisinama šiame kontekste, po to tokie duomenys bus ištrinti. „Miele” tvarko kampanijos dalyvio asmens duomenis remdamasi teisėtu interesu, kad galėtų įvykdyti „Miele” įsipareigojimus dalyviui.

Šioje svetainėje mes naudojame slapukus, nes to reikia sklandžiam aptarnavimo internetu procesui. Daugiau apie slapukus galite sužinoti čia. Naršymą tęskite paspaudę mygtuką „SUTINKU“
SUTINKU