Ogmina
SVARBU: pasikeitimai dėl COVID19 pandemijos

SVARBU: pasikeitimai dėl COVID19 pandemijos

Pasikeitimai dėl COVID19 pandemijos

COVID19 pandemijos metu, laikydamiesi nustatytos karantino tvarkos, maloniai kviečiame apsipirkti tik mūsų interneto parduotuvėje www.ogmina.lt, nes prekybos centras šiuo metu yra uždarytas.

Dėl koronaviruso taip pat keičiasi siuntų pristatymo ir apmokėjimo pristatymo metu tvarka.

BEKONTAKTIS SIUNTŲ PRISTATYMAS
Visos siuntos pristatomos siuntą paliekant 2 metrų atstumu nuo Gavėjo ir tiesiogiai su juo nekontaktuojant. Gavėjo parašas kurjerio skeneryje keičiamas vienu iš toliau nurodytų būdų:

SIUNTA PRIVAČIAM ASMENIUI
1. Gavėjas parodo galiojantį savo asmens dokumentą per atstumą, o kurjeris savo skeneryje 
įveda 5 paskutinius dokumento numerio skaitmenis (ne asmens kodą). Tinkami dokumentai: pasas, ID kortelė, vairuotojo pažymėjimas, leidimas gyventi Lietuvoje.
2. Jei Gavėjas neturi su savimi asmens dokumento, kurjeris Gavėjui sutikus nufotografuoją jį šalia siuntos iš 2-3 metrų atstumo.
3. Gavėjui atsisakius fotografavimo ir pageidaujant, kurjeris siuntą gali nukreipti į patogiausią DPD Pickup paštomatą.
4. Gavėjui atsisakius vykdyti aukščiau nurodytus veiksmus, kurjeris neįteikia siuntos. Siunta grąžinama siuntėjui.

SIUNTA ĮMONEI
Jei siunta skirta įmonei, kurjeris nufotografuoja įmonės patalpose paliktas siuntas iš kelių metrų atstumo, kad matytųsi patalpų fragmentai.
Tai laikoma, kaip įrodymu, kad kurjeris pristatė siuntas. Įmonės darbuotojui pateikti asmens dokumento ar fotografuotis nereikia.


Informavimas. Apie proceso pasikeitimus privačius gavėjus informuosime vakarą prieš pristatymą ir pristatymo rytą. Papildomai informuosime verslo įmonių Gavėjus. Informuokite savo klientus apie bekontaktį pristatymą pateikdami informaciją Jūsų internetinėje svetainėje ir papildomai informuodami klientus el. paštu, SMS žinute ar kitais būdais.
Apribojimai. Kurjeris negali užeiti į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas, t. y. koridorius, laiptines ir pan. Patekimas į verslo patalpas neribojamas.
Teisinė informacija. Siuntos gavėjo nuotrauka (atvaizdas) bus tvarkomi siuntų pristatymo ir pretenzijų bei skundų nagrinėjimo tikslais. Informacija saugoma 7 mėnesius nuo užfiksavimo. Nuotraukos, užfiksuotos kurjerio skeneriu, automatiškai pateks į atskirą saugų serverį, todėl kurjeris negalės ir neturės techninės galimybės nuotraukų ir informacijos kopijuoti ar persiųsti tretiesiems asmenims. Siuntos gavėjas turi teisę nesutikti su atvaizdo tvarkymu ir pasirinkti siuntos pristatymą į DPD Pickup paštomatą.

ATSISKAITYMAS UŽ PIRKINIUS TIK BANKO KORTELĖMIS (COD)

Šiuo metu siuntų gavėjai už prekes pristatymo metu gali atsiskaityti tik banko kortelėmis.
Kurjeriai grynųjų pinigų laikinai nepriims. 
Kilus nesusipratimams pas Gavėją, kurjeriui suteikiama teisė nepalikti siuntos.

PREKIŲ UŽNEŠIMO (UŽSAKOMŲJŲ KROVOS DARBŲ) PAKEITIMAI DĖL COVID19 

1.    Kurjeris negali iškrauti ir/ar nešti siuntos kartu su Gavėju.
2.    Nuo kovo 30 d. visą buitinę techniką, sunkesnę nei 31,5 kg pristatys du DPD kurjeriai be Gavėjo pagalbos. Tokioms svorio pakuotėms PRIVALOMAI taikoma Užsakytų krovos darbų (UKD) paslauga.
3.    Visas siuntas, tiek su UKD paslauga, tiek ir be jos, kurjeriai pristato tik iki Gavėjo durų. Kurjeriams draudžiama patekti į privačius namus ar butus, išskyrus bendro naudojimo patalpas (pvz. laiptinės, bendri koridoriai ir pan).

 

Jei iškyla klausimų rašykite mums el. paštu  labas@ogmina.lt arba skambinkite 8 700 80055. Norėdami apsaugoti mūsų darbuotojus ir prisidėti stabdant viruso plėtrą, Ogmina.lt ofiso komanda dirba iš namų. Pasikeitusios darbo salygos ir išaugęs užklausų kiekis retais atvejais lemia, kad ne iš karto galime atsakyti į jūsų skambutį. Jei taip įvyksta, stengiamės jums perskambinti kaip įmanoma greičiau.

 

Nesirkite, šypsokitės ir viskas bus gerai!

Jūsų Ogmina

 

 

 

Šioje svetainėje mes naudojame slapukus, nes to reikia sklandžiam aptarnavimo internetu procesui. Daugiau apie slapukus galite sužinoti čia. Naršymą tęskite paspaudę mygtuką „SUTINKU“
SUTINKU