Ogmina
SVARBU: pasikeitimai dėl COVID19 pandemijos

SVARBU: pasikeitimai dėl COVID19 pandemijos

Pasikeitimai dėl COVID19 pandemijos

LR vyriausybei priėmus nutarimą dėl karantino sąlygų griežtinimo, nuo gruodžio 16 d. laikinai uždaroma mūsų parduotuvė esanti Mados prekybos centre Vilniuje. Internetu užsakytų prekių ten atsiimti tai pat nebus galima. Jei kyla klausimų dėl neatsiimtų užsakymų - susisiekite 8700 80055

Dėl COVID-19 pandemijos taip pat keičiasi siuntų pristatymo ir apmokėjimo pristatymo metu tvarka.

BEKONTAKTIS SIUNTŲ PRISTATYMAS
Visos siuntos pristatomos siuntą paliekant 2 metrų atstumu nuo Gavėjo. Gavėjo parašas kurjerio skeneryje keičiamas į PIN kodą, kuris išsiunčiamas gavėjui SMS žinute.

ATSISKAITYMAS UŽ PIRKINIUS TIK BANKO KORTELĖMIS

Siuntų gavėjai už prekes pristatymo metu galės atsiskaityti tik banko kortelėmis. Kurjeriai grynųjų pinigų laikinai nepriims. Kilus nesusipratimams pas Gavėją, kurjeriui suteikiama teisė nepalikti siuntos.

UŽSAKOMIEJI KROVOS DARBAI (UKD) VYKDOMI TIK IKI PRIVAČIŲ PATALPŲ DURŲ

Užsakomieji krovos darbai privatiems asmenims vykdomi tik iki privačių patalpų durų, pavyzdžiui, siuntos užnešamos laiptine ir paliekamos prie buto durų. Kurjeriai į privačių patalpų vidų neina.

Gavėjas negali kartu su kurjeriu iškrauti ir nunešti siuntos, todėl pakuotės, sunkesnes nei 31,5 kg gavėjas turi išsikrauti ir susinešti pats arba turi būti užsakomi krovos darbai, kai atvyksta du kurjeriai ir siuntas nuneša iki privačių patalpų durų.

Krovos darbai neatliekami sunkesnėms nei 80 kg prekėms.

Kurjerio patekimas į įmonių patalpas nėra ribojamas.

SIUNTŲ PRISTATYMAS ASMENIMS, ESANTIEMS SAVIIZOLIACIJOJE

Pinigų už pirkinius surinkimas pristatymo metu nebus atliekamas.

Jei siuntos gavėjas yra saviizoliacijoje, prašome iš anksto apie tai informuoti.

 

Jei iškyla klausimų rašykite mums el. paštu  labas@ogmina.lt arba skambinkite 8 700 80055. Norėdami apsaugoti mūsų darbuotojus ir prisidėti stabdant viruso plėtrą, Ogmina.lt ofiso komanda dirba iš namų. Pasikeitusios darbo salygos ir išaugęs užklausų kiekis retais atvejais lemia, kad ne iš karto galime atsakyti į jūsų skambutį. Jei taip įvyksta, stengiamės jums perskambinti kaip įmanoma greičiau.

Nesirkite, šypsokitės ir viskas bus gerai!

Jūsų Ogmina

 

 

 

Šioje svetainėje mes naudojame slapukus, nes to reikia sklandžiam aptarnavimo internetu procesui. Daugiau apie slapukus galite sužinoti čia. Naršymą tęskite paspaudę mygtuką „SUTINKU“
SUTINKU